Japończycy zwycięzcami turnieju Polska – Japonia

25 lipca 2009 roku w klubie golfowym Lisia Polana pod Warszawą odbył się mecz Polska-Japonia. Był to kolejny turniej tego sezonu zorganizowany wspólnie z marką Otard.  

Ekskluzywny koniak i golfowy pojedynek

Golfowe rozgrywki pomiędzy reprezentacjami Polski i Japonii odbyły się w Polsce po raz jedenasty. W meczu wzięli udział prezesi i przedstawiciele polskich oraz japońskich firm. Turniej w Lisiej Polanie rozgrywany był w formie stableford – do ogólnego wyniku drużyny liczyły się wyniki siedmiu jej najlepszych graczy. Ostatecznie zwycięstwo w meczu odniosła reprezentacja Japonii, która pokonała rywali w stosunku 262 punktów do 249. Najlepszymi graczami meczu okazali się Yusuke Miki z Japonii oraz Władek Szwoc z drużyny polskiej. Turniej zakończono uroczystym wręczeniem nagród, podczas którego specjalne podarunki od marki Otard otrzymało 7 najlepszych graczy z każdej drużyny. Rozgrywkom towarzyszyła degustacja ekskluzywnego francuskiego koniaku Otard.

Kolejny rok razem

Partnerstwo marki Otard i golfa trwa od 4 lat. Współpraca oparta jest na wzajemnym wykorzystaniu wartości, jakie niosą za sobą marka francuskiego koniaku i prestiżowa dyscyplina sportu. Marka Otard towarzyszyła golfistom na wielu prestiżowych turniejach, współorganizowała także gale, rozpoczynające i podsumowujące mijające sezony golfowe.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu