Greń wygrał przetarg na administrowanie „Fajnego Domu”

Krakowski zarządca nieruchomości Tomasz Greń wygrał przetarg na administrowanie lokali na nowopowstałym osiedlu przy ulicy Sołtysowskiej w Krakowie.

Administrator zadba o kilkaset rodzin na osiedlu „Fajny Dom”, które jest najnowszą inwestycją mieszkaniową firmy M-Invest w krakowskiej dzielnicy Czyżyny.

Jest to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi ze względu na plac zabaw i dużą ilość zieleni. Ogrodzenie, stała ochrona i monitoring dają poczucie bezpieczeństwa. Osiedle powstaje z myślą o komforcie i spokoju mieszkańców, a naszym zadaniem będzie zadbać o to w sposób w pełni profesjonalny po wprowadzeniu się nowych lokatorów. Dzięki naszemu systemowi internetowemu każdy będzie mógł na bieżąco i w łatwy sposób śledzić swoje obciążenia czynszowe, rozliczenia , stany liczników, wpłaty , a także sprawdzić poniesione przez wspólnotę koszty i jej zadłużenia. – mówi Tomasz Greń, właściciel firmy.

Jest to pierwsza inwestycja firmy M-Invest przekazana pod administrowanie tej krakowskiej firmy. Zarządcą budynków pozostaje developer, a pracownicy „Nieruchomości” Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń będą odpowiedzialni za sprawy związane z administracją, do których zalicza się obsługę księgową i prawną, nadzorowanie zewnętrznych firm ochroniarskich i sprzątających, a także bieżącą konserwację części wspólnych budynków.

Firma „Nieruchomości” Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń działa na krakowskim rynku od 2001 roku. Obecnie zarządza ponad 40 wspólnotami mieszkaniowymi.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu