Canon Złotym Partnerem SAP w zakresie rozwiązań drukujących

Canon Europe poinformował o otrzymaniu statusu Złotego Partnera firmy SAP w zakresie rozwiązań drukujących. Współpraca obu firm, potwierdzona umową partnerską pomiędzy centralami oznacza, że w ofercie firmy Canon pojawią się urządzenia, które umożliwią użytkownikom drukowanie dokumentów z aplikacji biznesowych firmy SAP.

Program SAP Printer Vendor obejmuje producentów urządzeń drukująco-kopiujących, których rozwiązania wykorzystywane są przez użytkowników rozwiązań fiormy SAP. Udział w programie umożliwia producentom dostęp do technologii, które pozwalają na zoptymalizowanie ich produktów pod kątem środowisk opartych na rozwiązaniach SAP.

„Otrzymanie statusu partnera programu SAP Printer Vendor daje naszym klientom pewność, że urządzenia Canona są kompatybilne z aplikacjami biznesowymi SAP. Jesteśmy bardzo zaangażowani w dostarczanie kompleksowych rozwiązań biznesowych, które pozwalają zwiększyć efektywność pracy. Dlatego tak ważne jest, aby nasze rozwiązania do przetwarzania obrazu współpracowały z najpopularniejszym oprogramowaniem biznesowym na rynku” – powiedział Paul Rowntree, Dyrektor ds. Marketingu Canon Business Solutions Europe.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu