Matwiejczyk rozwija ofertę consultingową Gemius SA

Gabriel Matwiejczyk, Szef Zespołu Badań Jakościowych Gemius SA awansował na stanowisko Senior Internet Business Development Manager. Do jego zadań będzie należało wsparcie klientów w rozwoju biznesów internetowych oraz strategiczne doradztwo. Nowe stanowisko w firmie, jakie objął Matwiejczyk, to kolejny krok w poszerzeniu oferty consultingowej Gemius.

Senior Internet Business Development Manager będzie odpowiadał za rozwój struktur wspomagających Klientów Gemius w prowadzeniu działań on-line. Jego głównym zdaniem będzie merytoryczne wsparcie klientów Gemius, zarówno w Polsce, jak i w 20 zagranicznych oddziałach firmy.

Gabriel Matwiejczyk pracuje w Gemius SA od czterech lat. Od 2007 roku pełnił obowiązki Kierownika Zespołu Badań Jakościowych, był także pomysłodawcą i twórcą zespołu Desk Research. Jego obowiązki w zakresie badań Desk Research przejął Marcin Dukat, obecny w firmie od 2007 roku, natomiast badaniami jakościowymi opiekować się będzie Małgorzata Wyczańska – do 2007 pracująca jako Badacz Jakościowy

Gabriel Matwiejczyk jest ekspertem w zakresie badań przez Internet, prelegentem kilkudziesięciu prestiżowych konferencji i seminariów branżowych. Jest także wykładowcą akademickim z zakresu badań oraz psychologii marketingu.

Jego pasją jest muzyka, pływanie, literatura, bieganie oraz komiksy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu