Ludzie biznesu na Biznes-Firma.pl

Ludzie.Biznes-Firma.pl to nowa platforma społecznościowa, skupiająca w jednym miejscu właścicieli oraz przedstawicieli firm, ludzi biznesu i wszystkich zainteresowanych aktywną  przedsiębiorczością. Serwis powstał  pod auspicjami portalu Biznes-Firma.pl i stanowi nową, otwartą inicjatywę dla przedstawicieli świata biznesu.

Nowy serwis, nowe możliwości

Zdecydowanie brakowała podobnego serwisu społecznościowego w Internecie. – mówi Aleksander Wojtala, wydawca serwisu Ludzie.Biznes-Firma.pl. – Nowy serwis dedykujemy wszystkim ludziom przedsiębiorczym. Chcemy, aby pod adresem www.ludzie.biznes-firma.pl ludzie biznesu znaleźli wszystko czego potrzebują, począwszy od uzyskania szybkiej informacji, do poszerzania znajomości branżowych oraz zawierania nowych relacji biznesowych. Wsparciem dla serwisu społecznościowego jest wiedza i doświadczenie zbudowane w oparciu o portal Biznes-Firma.pl. Służymy wszystkim użytkownikom portalu społecznościowego ekspercką wiedzą i udostępniamy niezbędne narzędzia do komunikacji. Wszystko po to, aby w jednym miejscu można było rozwijać biznes. – podkreśla Aleksander Wojtala.

„W Firmie ważne są znajomości…”

To właśnie tak brzmi idea przewodnia serwisu, w którym zawieranie znajomości branżowych może przyczynić się do powstania wielu nowych inicjatyw. Do tej pory brakowało serwisu społecznościowego, w którym nacisk położono przede wszystkim na firmy. Ludzie, którzy tworzą społeczność portalu, reprezentują biznesowe branże i właśnie dlatego jest to doskonałe miejsce do zawierania nowych znajomości. Narzędzia dostępne na portalu umożliwiają szybkie i sprawne komunikowanie się między użytkownikami. Każdy zarejestrowany użytkownik, może także zapraszać nowe osoby i firmy z zewnątrz, dzięki czemu serwis sukcesywnie poszerza grono aktywnych ludzi przedsiębiorczych.

Forum, czyli wszystko o biznesie

Forum serwisu Ludzie.Biznes-Firma.pl to miejsce do wymiany informacji dla każdego przedsiębiorcy. Można znaleźć tutaj praktyczne wskazówki dotyczące prowadzenia biznesu w różnych branżach, uzyskać cenne porady od innych użytkowników, zawrzeć ciekawe znajomości a nawet wyszukać potencjalnych partnerów biznesowych. Tematy poruszane przez użytkowników dotyczą realnych problemów polskiego przedsiębiorcy, a dzięki wspólnej dyskusji udaje się znaleźć właściwe rozwiązania.

Jeszcze więcej możliwości…

Portal Ludzie.Biznes-Forum.pl to również miejsce, w którym można zasięgnąć opinii profesjonalistów. Porady eksperckie od specjalistów dają gwarancję uzyskania rzetelnych informacji w wielu dziedzinach biznesu. Na portalu związanym z rozwojem biznesu nie może także zabraknąć działu rekrutacyjnego. Za pośrednictwem serwisu można znaleźć tysiące ofert pracy i z powodzeniem prowadzić własne projekty rekrutacyjne.

Więcej informacji na www.ludzie.biznes-firma.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu