Konkret PR dla firmy Elfa

Agencja Konkret PR nawiązała współpracę projektową z polskim oddziałem firmy Elfa. Koncern Elfa International, posiadający swoje przedstawicielstwa w ośmiu krajach Europy, jest światowym liderem w dostarczaniu kreatywnych rozwiązań do przechowywania – systemów koszy, półek i wieszaków oraz drzwi przesuwnych.  

„Współpraca z firmą Elfa jest dla nas dużym wyróżnieniem i cennym doświadczeniem. Elfa International jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży, opierającą działania komunikacyjne o międzynarodowe wzorce, wypracowane m.in. na rynkach w Europie Zachodniej i Skandynawii. Podczas opracowywania strategii staraliśmy się więc brać pod uwagę zarówno specyfikę polskiego rynku, jak i międzynarodowy dorobek firmy Elfa. Mamy nadzieje, że połączenie know-how Agencji, specjalizującej się we współpracy z mediami wnętrzarskimi, z bogatym dorobkiem firmy Elfa, zaowocuje ciekawymi, długofalowymi projektami.” – podsumowała nawiązanie współpracy Ewa Król-Sawicka, Dyrektor Generalny Konkret PR.

Współpraca Agencji Konkret PR z firmą Elfa opiera się na działaniach projektowych, skierowanych przede wszystkim do mediów wnętrzarskich, kobiecych, handlowych, branżowych i opiniotwórczych. Agencja jest także odpowiedzialna za doradztwo w zakresie public relations oraz za efektywne kontakty firmy z mediami. Polski oddział firmy Elfa nie współpracował dotychczas z agencjami public relations. Działania realizowane przez Agencję Konkret PR mają więc na celu przede wszystkim zaprezentowanie dziennikarzom i klientom nowatorskich rozwiązań oferowanych przez koncern Elfa oraz wyróżnienie firmy na tle konkurencji.

„Firma Elfa działa na polskim rynku od 1993 roku. W tym czasie rozwinęliśmy sieć sprzedaży, zaadaptowaliśmy do polskich warunków portfolio naszych produktów oraz wyszkoliliśmy kadrę godnych zaufania architektów i doradców. Firma z każdym rokiem zwiększa swój udział w rynku, zyskując grono zadowolonych klientów. Z tego względu podjęliśmy decyzje, że nadszedł także czas na intensyfikację działań PR. Na razie zdecydowaliśmy się na współpracę projektową, łączącą działania dla poszczególnych marek i produktów z PR korporacyjnym. Mamy jednak nadzieję, że współpraca firmy Elfa zarówno z Agencją Konkret PR, jak i z mediami, będzie się rozwijała.” – powiedział Piotr Śródka, National Sales Manager  firmy Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu