Cushman & Wakefield wybiera SAP Business One

Cushman & Wakefield jest jedną z największych na świecie firm doradczych w zakresie nieruchomości komercyjnych. Firma została założona w 1917 r. i zatrudnia ponad 15 tys. pracowników. Cushman & Wakefield dostarcza zintegrowane rozwiązania poprzez aktywne doradztwo, realizację inwestycji i zarządzanie w imieniu wynajmujących, najemców i inwestorów na każdym etapie procesu powstawania i eksploatacji nieruchomości. Oferuje rozwiązania dotyczące kupna, sprzedaży, finansowania, najmu i zarządzania aktywami. Doradza w zakresie wyceny, planowania i badań strategicznych, analizy portfeli nieruchomości, wyboru nieruchomości i pomocy przy lokalizacji powierzchni oraz wiele innych usług doradczych.

„Zdecydowaliśmy się na implementację systemu SAP Business One Help Desk, by zapewnić większe bezpieczeństwo zarządzanym przez nas nieruchomościom, Najemcom możliwość monitorowania swoich zgłoszeń i tempa reakcji Zarządcy, a Wynajmującym pewność, że ich nieruchomość jest zarządzana w oparciu o profesjonalne, najlepsze rozwiązania techniczne. Nie ukrywamy, że względy marketingowe i przewaga konkurencyjna SAP Business One miały znaczenie przy wyborze oprogramowania” – Aneta Rogowicz – Gała, Property Finance Manager, Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.

Cushman & Wakefield wybrał internetową platformę SAP Business One HelpDesk, zaprezentowaną przez firmę SUPREMIS Sp. z o.o.. Nowe narzędzie internetowe ma za zadanie usprawnić przepływ informacji pomiędzy najemcami, a firmą Cushman & Wakefield w zakresie zarządzania zgłoszeniami serwisowymi. Dzięki wykorzystaniu sieci Internet najemcy mają możliwość bezzwłocznie poinformować o zaistniałym problemie niezależnie od miejsca i czasu. Co więcej, uzyskują pewność, że zgłoszenie zostanie sprawnie i profesjonalnie obsłużone przez wykwalifikowanych pracowników, a automatyczne powiadomienia na bieżąco informują o aktualnym statusie zgłoszenia.

SAP Business One HelpDesk to przystępne rozwiązanie o krótkim czasie wdrożenia oferowane przez firmę SUPREMIS Sp. z o.o. firmom zarządzającym nieruchomościami, które chcą usprawnić obsługę swoich Klientów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu