Black Red White ponownie w „Dekoratorni”

Meble kuchenne Black Red White – jednego z największych w Polsce producentów i dystrybutorów klasycznych oraz nowoczesnych mebli mieszkaniowych, a także artykułów wyposażenia wnętrz – zostały wykorzystane w metamorfozie małego mieszkania w 195. odcinku „Dekoratorni”. Autorami projektu są Małgorzata Andryszczyk i Dominik Ćwiek. Emisja programu odbędzie się 2 sierpnia 2009, o godz. 12.30.

brw_dekoratornia_195_1Głównym celem aranżacji będzie zwiększenie funkcjonalności niedużego mieszkania. Dzięki metamorfozie mała przestrzeń zostanie optycznie powiększona. Zastosowane przez projektantów zabiegi – zmiana układu ścian, podświetlona fototapeta czy przesuwane drzwi – zapewnią pożądany przez mieszkańców efekt oraz pozwolą na wygospodarowanie dodatkowej powierzchni.

„Nawet małą kuchnię i salon możemy zaaranżować w sposób zapewniający maksymalne wykorzystanie powierzchni. Wybrana przez projektantów kolekcja mebli kuchennych wprowadzi do aranżowanego wnętrza nowoczesny styl. Sądzimy, że nowa odsłona mieszkania spodoba się zarówno lokatorom, jak i telewidzom” – powiedział Robert Sołowij, zastępca dyrektora ds. marketingu i reklamy BLACK RED WHITE SA.

Do aranżacji mieszkania zostaną wykorzystane meble kuchenne Black Red White z grupy BRW_LINE. Odpowiedni dobór kolorów – korpusy w kolorze wenge i fronty w kolorze Samoa tik, uzupełnione jasnym akcentem w postaci blatu metropolitan – doda kuchni elegancji. Wnętrze zyska na przestronności, a – dzięki wiszącym szafkom oraz systemom szuflad – również na użyteczności. Dodatkowo, projektanci wygospodarują przestrzeń na mini-jadalnię.

Architekci zmierzą się także z funkcjonalnym urządzeniem małego salonu. Utrudnieniem będzie wielofunkcyjność pomieszczenia – pełni ono bowiem jednocześnie rolę sypialni, pokoju dziennego i gabinetu. Centralnym punktem pokoju stanie się beżowa ściana z przestrzenną, podświetloną od dołu fototapetą.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu