„Przegląd Wiadomości” firmy NEWTON Media w serwisie Euromoney Polska

W lipcu 2009 firmy Euromoney Polska i NEWTON Media podpisały umowę o współpracy, która polega na udostępnianiu autorskiego produktu Firmy NEWTON Media – „Przeglądu Wiadomości” na łamach serwisu www.securities.com

Dzięki porozumieniu codzienne zestawienie i streszczenie najważniejszych tematów prasowych z dzienników ogólnopolskich w trzech dziedzinach: kraj, świat i ekonomia będzie udostępnione Klientom Euromoney. – Cieszę się, że nasi Partnerzy docenili jakość „Przeglądu Wiadomości” i umieszczą go pośród informacji dostępnych w swoim serwisie – mówi Ireneusz Bera, Prezes Zarządu NEWTON Media.

Dotychczas było tak, że NEWTON Media uzyskiwał licencję na wykorzystanie treści z mediów w ramach świadczenia swych usług związanych z monitringiem prasy, Internetu, audycji radiowo-telewizyjnych. – Tym razem nasz autorski produkt będzie oferowany Klientom innej firmy. Cieszymy się z tego i liczymy na pogłębianie współpracy z Euromoney również w innych obszarach w niedalekiej przyszłości – dodaje Ireneusz Bera.

Euromoney Polska S. A. – dostawca serwisu www.securities.com – współpracuje z ok. 300 dostawcami danych, którzy dostarczają do serwisu ISI Emerging Markets (EMIS) ok. 500 różnych publikacji. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że NEWTON Media został naszym kolejnym dostawcą danych. W serwisie klienci mogli do tej pory skorzystać z większości ogólnopolskich gazet, wyboru prasy fachowej, bazy polskich spółek i analiz makroekonomicznych. Przegląd polskiej prasy NEWTON Media powinien stać się ciekawym uzupełnieniem naszej oferty – mówią przedstawiciele Euromoney.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu