W Alpach o APT Macau

Podczas Polskich Dni w Zell am See – Kaprun, zaproszeni goście, gwiazdy polskiej estrady, sportu, kina, a także dziennikarze wzięli udział w turnieju pokera bwin. Przez kilka dni trwała zacięta rywalizacja o główną nagrodę – udział w Asian Poker Tour Macau. W rozgrywkach uczestniczyli m.in.: Anna Guzik, Piotr Zelt, Karol Okrasa, Marek Włodarczyk, Marcin Mroczek, Jacek Brzosko, Andrzej Andrzejewski, czy zespół Golden Life.

img_9142Turniej pokera bwin po raz pierwszy pojawił się w programie imprezy. Od razu znalazł rzesze entuzjastów. Pierwszego wieczoru zorganizowano szkolenie, a przez kolejne trzy noce odbywały się eliminacje wyłaniające zawodników, którzy mieli zmierzyć się w ścisłym finale. W rozgrywkach pokerowych mógł wystartować każdy, kto ukończył osiemnaście lat. W rywalizacji nie było kategorii wiekowych, czy podziału na płeć. Nie było takiej potrzeby, ponieważ kobiety bardzo dobrze radzą sobie w pokera. Wśród pięciorga najlepszych zawodników, były aż trzy panie.

W piątek, ostatniej nocy Polskich Dni w Zell am See – Kaprun, odbył się pasjonujący finał. Zwycięzcą turnieju okazał się Andrzej Radzewicz. W finałowych rozdaniach rozegranych po 4 rano wyeliminował on Annę Guzik oraz Piotra Zelta, którzy zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Główna nagroda to zestaw APT Macau o łącznej wartości 8.000 dolarów, na który składa się: buy-in na imprezę główną, przelot, zakwaterowanie w luksusowym hotelu oraz kieszonkowe. Turniej, który odbędzie się w dniach 17-24 sierpnia, to największa impreza pokerowa w Azji. Zwycięzca z Kaprun, Andrzej Radzewicz, będzie jednym z kilkunastu zawodników tworzących bwin team podczas APT Macau. Pozostałe miejsca w zespole bwin moŜna wywalczyć grając w pokerowych turniejach online organizowanych na poker.bwin.com. Turniej APT Macau odwiedzi ekipa pracująca nad filmem „Poker King”, chińskim odpowiednikiem słynnych „Hazardzistów” z Mattem Damonem i Edwardem Nortonem, który może dorównać sukcesem amerykańskiej produkcji. Gracze biorący udział w turnieju będą mieli szansę pojawić się w tej superprodukcji.

Polskie Dni w Zell am See – Kaprun odbyły się już po raz siódmy. Jak co roku impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Marka bwin zaangażowała się w imprezę po raz pierwszy. Oprócz turnieju pokerowego, zaprosiła gości do udziału w meczu piłki noŜnej oraz koszykówki. W strugach deszczu rozegrano mecz Polska – Austria, do którego naszych zawodników przygotowywał Tomasz Iwan. Niestety, mimo zaciętego pojedynku, FC Kaprun pokonało naszą drużynę aż 7:2. W Kaprun rozegrano także mecz koszykówki Tissot bwin Cup 2009. Obie firmy promowały mistrzostwa Europy w koszykówce EuroBasket2009 (7-20 września 2009 w Polsce), które sponsorują.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu