TEQUILA\Polska zdobywa budżet reklamowy PGE Polska Grupa Energetyczna SA

Agencja marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska wygrała przetarg na kompleksową  obsługę budżetu reklamowego PGE Polskiej Grupy Energetycznej na rok 2009. Za realizację zadań wynikających z umowy, odpowiedzialny będzie warszawski oddział agencji.

Dla nas pozyskanie PGE Polskiej Grupy Energetycznej to bardzo dobra wiadomość  – mówi Przemysław Wojak, Partner Zarządzający TEQUILA\Polska – PGE Polska Grupa Energetyczna to największe i najważniejsze przedsiębiorstwo energetyczne w Polsce. Praca dla takiego Klienta, to olbrzymi prestiż, ale także wielka odpowiedzialność. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że do przetargu stanęły najsilniejsze agencje reklamowe w kraju.

O wygranej TEQUILA\Polska zadecydowało doświadczenie agencji, przedstawiona koncepcja kreatywna działań marketingowych oraz warunki finansowe oferty.

Wierzę,  że decydując się na ofertę  TEQUILA\Polska wybraliśmy wysoką  jakość usług, doświadczenie, kreatywność oraz strategiczne podejście do komunikacji, na którym najbardziej nam zależało. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie korzystna dla obydwu stron – powiedział Romuald Alek Zadrożny, Dyrektor Departamentu Marketingu PGE Polska Grupa Energetyczna SA.

Umowa PGE Polska Grupa Energetyczna SA z TEQUILA\Polska dotyczy całościowej obsługi budżetu reklamowego. W ramach współpracy TEQUILA\Polska będzie m.in.: budować i promować wizerunek PGE, wspólne z departamentem marketingu tworzyć strategie i plany marketingowe oraz promować ofertę produktową PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

PGE Polska Grupa Energetyczna jest największą firmą sektora elektroenergetycznego w Polsce oraz jedną z największych w Europie Środkowej i Wschodniej, zatrudniającą ponad 46 tysięcy pracowników. PGE w obecnym kształcie istnieje od 2007 r. Jest zintegrowaną pionowo Grupą działającą niemal w całym łańcuchu wartości w energetyce. Główne obszary działalności Grupy PGE obejmują 5 linii biznesowych tj: Wydobycie i Wytwarzanie, Energię Odnawialną, Obrót Hurtowy, Dystrybucję oraz Sprzedaż Detaliczną. 100% akcji spółki należy do Skarbu Państwa.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu