Pomarańczowa strzała na ulicach Warszawy

W sobotę  na ulicach Warszawy zobaczyć  można było ogromną pomarańczową  strzałkę kierunkową. Akcja happeningowa zachęcała warszawiaków do odwiedzenia Wrocławia, w którym tylko do 5 sierpnia można zwiedzać wystawę „Europa – to nasza historia”.

Akcja promocyjna pt. „Pomarańczowa strzała” rozpoczęła się przed Rotundą w Warszawie o godzinie 12.27. Godzina nie została wybrana przypadkowo – minuty symbolizują 27 historii ludzkich, które przeplatają się przez multimedialną wystawę „Europa – to nasza historia”. Dwuipółmetrowa konstrukcja z napisem „Kierunek Wrocław” przemieszczała się ulicami: Marszałkowska, Świętokrzyska, Nowy Świat i Aleje Jerozolimskie. Osoby promujące wystawę rozdawały wszystkim zainteresowanym ulotki informacyjne oraz gadżety dotyczące wystawy. Za organizację odpowiedzialna była agencja PLEON.

Wystawa „Europa – to nasza historia”  będzie otwarta  we wrocławskiej Hali Stulecia tylko do 5 sierpnia. Wrocław to pierwsze po Brukseli i jedyne w Polsce miasto, w którym można zobaczyć tę fascynującą ekspozycję. Kolejnym miejscem jej prezentacji będzie Paryż.

Szczegółowe informacje o wystawie na stronach: www.wystawa-europa.pl, www.wroclaw.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu