Lokata Plus w Volkswagen Bank direct – nadal nawet 6,05% w skali roku

Mimo kolejnych obniżek stóp procentowych, Volkswagen Bank direct nadal oferuje wysokooprocentowane lokaty terminowe. Lokata Plus otwierana jest na dowolny okres od 30 do 360 dni i daje nawet 6,05% w skali roku. Ponadto, bank nie pobiera żadnych opłat za prowadzenie konta osobistego i oszczędnościowego.

Jak wynika z lipcowego zestawienia Bankier.pl, lokaty terminowe w Volkswagen Bank direct należą  do najlepszych propozycji depozytów na rynku. Najwyższe oprocentowanie dotyczy lokat zakładanych  na okres od 60 do 89 dni. Bez względu na deponowaną kwotę, oprocentowanie wynosi 6,05%. Lokata Plus zakładana na okres od 270 do 360 dni daje 5,90% zysku w skali roku. Odsetki Lokaty Plus naliczane  są i dopisywane do kapitału na koniec okresu jej trwania. W przypadku automatycznego przedłużenia lokaty przez klienta, ma on możliwość wyboru wypłaty należnych odsetek lub dalszej ich kapitalizacji.

Tym, którzy cenią  sobie stały dostęp do oszczędności, Volkswagen Bank direct proponuje oszczędnościowe Plus Konto. Oprocentowanie od 4,25 do 5,05% w skali roku i swoboda dysponowania środkami sprawiają, że Plus Konto jest dobrą alternatywą dla tradycyjnych lokat bankowych. Dzięki miesięcznej kapitalizacji odsetek, efektywne oprocentowanie konta sięga 5,17% w skali roku w przypadku utrzymania salda odpowiedniej wysokości.

W ramach Plus Konta, oprócz atrakcyjnego oprocentowania, klient może wpłacać i wypłacać pieniądze  z rachunku bez żadnych ograniczeń, nie tracąc przy tym naliczonych już odsetek. Prowadzenie Plus Konta w Volkswagen Bank direct jest bezpłatne. Także posiadacze konta osobistego nie płacą ani złotówki za prowadzenie rachunku. Poza pełną obsługą internetową i telefoniczną Konto e-direct oferuje karty płatnicze VISA z możliwością bezpłatnej wypłaty gotówki z każdego bankomatu w kraju.

Aktualnie obowiązujące tabele oprocentowania dla wszystkich produktów Volkswagen Bank direct dostępne są na stronie internetowej www.vwbankdirect.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu