Dwie nagrody w konkursie Partnerów Microsoft dla firmy Logotec z Mysłowic

Firma Logotec Engineering S.A. zwycieżyła w dwóch kategoriach („Mobility Solutions Partner of the Year” oraz “Mobility Solutions Integration Partner of the Year”) w konkursie dla Partnerów Microsoft działających w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE). Obydwie nagrody zostały wręczone 14 lipca br. podczas dorocznego światowego spotkania Partnerów firmy Microsoft Worldwide Partner Conference 2009 w Nowym Orleanie.

Logotec został  także jednym z dwóch finalistów globalnej nagrody Microsoftu w kategorii „Mobility Solutions Integration Partner of the Year”. Jest jedyną polską firmą, która otrzymała to wyróżnienie w czasie wspomnianej, światowej konferencji partnerów Microsoftu.

Wszystkie wyróżnienia Logotec otrzymał za rozwiązanie mobilne oferowane w modelu Software as a Service (SaaS). Pozwala ono każdemu użytkownikowi MS Dynamics CRM w dowolnym miejscu świata na tworzenie mobilnych wersji swojego „dużego” CRM-a. Wykonanie tej mobilnej wersji jest w 100% automatyczne, zajmuje ok. 15-20 minut, w dodatku nie wymaga żadnej wiedzy informatycznej ani nawet instalacji na serwerze klienta.

Rozwiązanie Logotecu, będące obecnie jedynym tego typu systemem na świecie, jest kontynuacją prac nad tzw. „generatorem aplikacji mobilnych”, za który firma otrzymała w przeszłości szereg nagród.

„Oczywiście bardzo cieszymy się w tych nagród – aż trzy wyróżnienia jednocześnie to więcej niż oczekiwaliśmy. To już nasza siódma nagroda w USA. Mamy nadzieję, że przekona to potencjalnych inwestorów do zainteresowania się naszym zaawansowanym technologicznie i biznesowo rozwiązaniem.” – powiedział Jerzy Dryndos, prezes zarządu Logotec Engineering S.A.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu