Apteki Medyczne uruchomiły portal o zdrowiu

APTEKI MEDYCZNE (www.aptekimedyczne.pl), trzecia pod względem wielkości sieć aptek w Polsce, uruchomiła nowy portal internetowy. Dla użytkowników portalu przygotowano kompleksową bazę wiedzy na tematy związane ze zdrowiem, profilaktyką zdrowotną oraz lekami.

Wdrożenie nowego portalu to efekt realizowanej przez Apteki Medyczne strategii wzmacniającej działalność internetową spółki. Z nowym portalem zintegrowana została specjalna Strefa Aptek, czyli system, który wspiera działalność biznesową firmy umożliwiając komunikację pomiędzy aptekami wchodzącymi w skład sieci Aptek Medycznych, oraz składanie i realizację zamówień leków w hurtowni .

– Wdrożenie nowego portalu i wykorzystanie Internetu to dla nas sposób na optymalizację kosztową bieżącej działalności i obniżanie kosztów dotarcia do klientów. Realizacja takiej strategii pozwala nam na oferowanie leków po najniższych cenach, tak aby były dostępne do jak najszerszej grupy Polaków. – mówi Jarosław Mróz, Prezes Zarządu APTEK MEDYCZNYCH.

Projekt wdrożenia nowego portalu został  w całości zrealizowany przez firmę Benhauer (www.benhauer.pl), która prowadzi również kompleksowy program marketingu internetowego (Google Marketing) na rzecz Aptek Medycznych. Wkrótce realizowany będzie dalszy rozwój portalu Aptek Medycznych polegający na wdrożeniu apteki internetowej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu