Żary na mapie sklepów RuckZuck

Do czterech salonów RuckZuck w województwie lubuskim już  wkrótce dołączy kolejny. Nowy punkt będzie się mieścił w Żarach.  Na przełomie kwietnia i maja został otwarty salon w Nowej Soli. Pod koniec maja powstał punkt w Łomży. Od pierwszych dni czerwca z pomocy sprzedawców RuckZuck mogą korzystać mieszkańcy Słupska i Grajewa, natomiast w lipcu do sieci dołączy Mariusz Dworak z Oświęcimia. Jest wiele powodów, dla których każdego miesiąca przynajmniej jeden przedsiębiorca decyduje się na przystąpienie do RuckZuck. Są to m.in. proste zasady Systemu Partnerskiego, docenione przez klientów produkty, pomoc w działaniach marketingowych, a także możliwość uczestnictwa w szkoleniach i akcjach promocyjnych.

Piąty salon w lubuskim

Kolejny sklep RuckZuck otworzy właściciel istniejącej od 2001 roku firmy AWO Żary – Wojciech Rogowski. Będzie to już piąty, obok punktów w Gorzowie Wielkopolskim, Krośnie Odrzańskim, Szprotowej i Nowej Soli salon sieci w województwie lubuskim.

Przyjaciele z branży już wcześniej zdecydowali się na współpracę z siecią – mówi Wojciech Rogowski. – Zachęcony ich sukcesem również postanowiłem przyłączyć się do RuckZuck i otworzyć swój punkt handlowy.

W salonie w Żarach (przy ulicy Wapiennej 3) asortyment RuckZuck, prezentowany będzie na ok. 300 m2. Oprócz podłóg i drzwi w sklepie AWO w sprzedaży dostępne będą również okna i artykuły wykończeniowe.

Duży sukces sieć  zawdzięcza bogatej i stale poszerzanej ofercie. Do kolekcji drzwi, paneli laminowanych, czy podłóg drewnianych wciąż dochodzą nowe wzory i modele. Ponadto w sprzedaży znajdują się także materiały uzupełniające. Dzięki temu klienci w jednym miejscu mogą kupić wszystkie niezbędne elementy mając pewność, że będą one do siebie pasować. W razie pytań pomocą służy wykwalifikowany personel, który nie tylko pomoże dobrać skrzydło drzwiowe do ościeżnicy, ale poleci również najlepszą ekipę montażową. Salony sieci zapewniają transport zakupionych produktów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.ruckzuck.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu