Zagraj w pokera z Olivierem Janiakiem i Rafałem Bryndalem

Już 3 sierpnia rozpocznie się druga edycja MALEMEN PokerStars League – cykl turniejów online pokera sportowego (texas holdem). W pierwszej edycji jednym z graczy był Olivier Janiak, naczelny magazynu MALEMEN. Tym razem do grona pokerzystów dołączy również dziennikarz Rafał Bryndal.

Na zwycięzców MALEMEN PokerStars League czekają atrakcyjne nagrody w tym zestaw kina domowego BOSE lub kamera Sony (do wyboru), urządzenie do nauki języków obcych SITA, Netbook Aristo, torba z zestawem golfowym. Każdy, kto weźmie udział w MALEMEN PokerStars League otrzyma również roczną prenumeratę magazynu MALEMEN.

Magazyn MALEMEN wraz z największym poker roomem na świecie – PokerStars.pl, zapraszają na sierpniową edycję turnieju online MALEMEN PokerStars League. Kolejne pokerowe zawody, pełne ekscytujących wrażeń, rozpoczną się już 3 sierpnia o godzinie 20:00 w oprogramowaniu PokerStars.pl. Cały cykl będzie się składał z pięciu turniejów rozgrywanych w każdy poniedziałek od 3 do 31 sierpnia o godz. 20.00, a najlepsi zawodnicy zostaną uhonorowani atrakcyjnymi nagrodami. W sierpniowej edycji MALEMEN PokerStars League weźmie udział redaktor naczelny magazynu MALEMEN, Olivier Janiak oraz dziennikarz Rafał Bryndal. Olivier stanie do zawodów pod nickiem MALEMEN, a Rafała Bryndala będzie można odnaleźć pod nickiem MALEMEN_II. Za wyeliminowanie z turnieju Panów, PokerStars.pl przewidział dodatkowe nagrody.

“MALEMEN PokerStars League to doskonała okazja aby nie inwestując dużo spróbować gry w pokera na prawdziwe pieniądze. Turnieje będą rozgrywane w odmianie poker texas holdem, jednej z najbardziej znanych strategicznych gier na świecie”, mówi Marcin “Góral” Horecki, członek Team PokerStars Pro, najbardziej utytułowany polski pokerzysta oraz zdobywca trzeciego miejsca podczas PokerStars European Poker Tour w Londynie i blisko 1,5 milionowej wygranej.

Lidze MALEMEN PokerStars League towarzyszyć będzie klasyfikacja generalna. Po zakończeniu cyklu 30 najlepszych zawodników zostanie uhonorowanych cennymi nagrodami. Zwycięzca cyklu otrzyma zestaw kina domowego Bose BOSE lub kamerę Sony /do wyboru/. W sumie rozdanych zostanie 100 nagród w tym urządzenie do nauki języków obcych SITA, Netbook Aristo, torba z zestawem golfowym, kosmetyki. Wpisowe do każdego turnieju wynosi $5.

Każdy, kto weźmie udział w MALEMEN PokerStars League otrzyma również roczną prenumeratę magazynu MALEMEN.

W najbliższym numerze MALEMEN relacja z Wielkiego Finału European Poker Tour w Monte Carlo oraz wywiad z Borisem Beckerem, ambasadorem pokera texas holdem.

Szczegółowe informacje na www.pokerstars.pl oraz www.malemen.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu