Wysokopojemne bramy VoiP Telcobridges teraz dla Open Source Telephony

Telcobridges, producent serii wysoko pojemnych bram VoIP Tmedia podpisało umowę  o współpracy z Halo Kwadrat, wiodącym dystrybutorem sprzętu dla telefonii bazującej na otwartym kodzie w Europie Środkowej i Wschodniej.

Dzięki współpracy z Halo Kwadrat Telcobridges zyskuje dostęp do ponad 200 partnerów integratorów Halo Kwadrat działających w zakresie tworzenia rozwiązań bazujących na otwartych rozwiązaniach telefonicznych (jak Asterisk, Freeswitch, OpenSIPS, Callweaver), korzyści są obustronne, ponieważ integratorzy wspólpracujący z Halo Kwadrat mają dzięki temu dostęp do wysoko pojemnych bram Telcobridges i lokalnego wsparcia.

“Staramy się zapewnić naszym integratorom najlepsze możliwe rozwiązania, dodanie Telcobridges do naszej oferty daje współpracującym z nami integratorom możliwość budowania operatorskich instalacji Open Source Telephony o pojemnościach styku z PSTN nawet 16xSTM1 (1024 porty E1)” – Powiedział Aleksander Wierciński, CEO Halo Kwadrat.

“Halo Kwadrat jest bardzo szanowane na rynku środkowej i wschodniej europy, to są prawdziwi innowatorzy w dziedzinie telefonii opartej na otwartym kodzie” powiedział Gaetan Campeau, Prezes & CEO TelcoBridges. Dzięki dodaniu do swojej oferty elastycznego, wysokowydajnego i niezawodnego sprzętu Telcobridges, Halo Kwadrat może zaoferować swoim Klientom rozwiązania które do tej pory nie były dostępne dla rynku Open Source Telephony (OST).

“Kierujemy swoje produkty do europejskiego rynku OST, szczególnie koncentrując się na rynkach Polskim, Niemieckim i Rosyjskim, nasze doświadczenie pokazuje że rynek OST potrzebuje takich rozwiązań, gdyż coraz częściej systemy Open Source stanowią podstawę systemów telefonii VoIP dużych operatorów telekomunikacyjnych” oświadczył Michał Bielicki – Chief Open Source Officer w Halo Kwadrat

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu