Wyjątkowy przewodnik w telefonie, nie tylko dla aktywnych

Tagi:

Ile to razy było tak, że siedząc w pubie ze znajomymi traciło się godziny, by ustalić następny przystanek tej długiej sobotniej nocy. Nieraz spontaniczna wycieczka kończyła się na niczym, bo nie można było znaleźć nic ciekawego w okolicy. Naprzeciw takim zbłąkanym wędrowcom postanowił wyjść portal www.ad24.pl.

I tak z połączenia tej wiedzy i bezprzewodowego dostępu do Internetu powstała mobilna wersja portalu. Wystarczy w naszym telefonie lub notebooku wpisać www.ad24.pl/m/ aby zostać skierowanym na www.ad24.pl/mobile/ i poznać najbliższą okolicę.

Unikalność tego rowiązania polega na tym, że podajemy adres lub dane GPS oraz promień określający maksymalną odległość od miejsca jaka nas interesuje a system wyszuka nam wszystkie dostępne lokalizacje w podanym promieniu.

Ułatwia to nam poruszanie się po mieście, którego nie znamy i nie znamy również adresów poszukiwanych miejsc. Po zawężeniu promienia poszukiwań wystarczy chwilka cierpliwości, by otrzymać nie tylko listę obiektów z adresami, ale również, zdjęcia, szczegółową informację oraz opinie innych osób o wybranym miejscu a przede wszystkim mapę z zaznaczoną pozycją wybranej lokalizacji.

Co więcej portal jest tworzony przez samych użytkowników, zatem jeśli znajdziemy jakieś ciekawe miejsce sami możemy je dodać, skomentować czy dodać nowe zdjęcia czy filmy – również prosto ze swojego telefonu lub laptopa.

Tak więc treści zamieszczane mogą być niemal „na żywo” z danego miejsca. A wszystko to w przejrzystej formie. Tak, by usprawnić działanie serwisu w telefonach i nie pobierać zbędnych danych.

Wydawać, by się mogło, że portal przeznaczony jest przede wszystkim dla tych co lubią zwiedzanie i wycieczki.

I tu czeka na nas miła niespodzianka, bowiem na www.ad24.pl/m/ znajdziemy również informacje o aptekach, szpitalach, szkołach, urzędach, bankach, serwisach samochodowych, sklepach, pubach czy restauracjach.

Tak więc skorzystają na nim nie tylko turyści i imprezowicze.

Teraz żaden zbłąkany wędrowiec z komórką nie powie, że nic nie może znaleźć. Co więcej zamiast czegokolwiek znajdzie to co okolica ma najlepszego do zaoferowania.

więcej na blog.ad24.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu