SentrySafe odporny na burze i powodzie

Wielomilionowe straty – tak najkrócej można określić ulewy i burze, które nawiedziły Polskę w tym roku. Wprawdzie katastrofalną powódź z 1997 r. mamy już za sobą jednak historia pokazuje, że zjawisko to – z różną siłą ale powraca. Woda przede wszystkim niszczy nieruchomości. Dobytek można ubezpieczyć i choćby w części odzyskać – ale co z dokumentami, pamiątkami i danymi zgromadzonymi na dyskach i płytach? Ich odtworzenie bywa trudne i kosztowne, a często okazuje się niemożliwe.

Dwa żywioły – ogień  i woda – były inspiracją dla twórców sejfów i kasetek SentrySafe. Są to jedyne urządzenia na rynku, które oprócz standardowego zabezpieczania np dokumentów, gwarantują ochronę cyfrowych nośników danych. Wszystkie zabezpieczają przed kradzieżą, wybrane także przed ogniem i wodą.

Na szczególne polecenie zasługują kasetki 0500 oraz sejf DA3930

Pierwszy z wymienionych produktów przyciąga niską ceną  (159 PLN z VAT), przy zachowaniu podstawowych parametrów bezpieczeństwa (1/2-godzinna ochrona przed ogniem dla dokumentów i nośników danych).

DA3930, to z kolei najwyższej jakości sejf o pojemności 33.6L, zapewniający 2-godzinną  ochronę przed ogniem oraz dodatkowo chroniący zawartość przed zalaniem. Sejf otwiera się za pomocą  elektronicznego kodu lub czytnika linii papilarnych. Wszystko to przy cenie niespotykanej dotąd w tej klasie urządzeń – 2.599 PLN z VAT.

Potwierdzeniem niezawodności ognioodpornych sejfów i kasetek są certyfikaty prestiżowych, międzynarodowych organizacji UL oraz ETL Semko oraz dożywotnia gwarancja wymiany w przypadku pożaru. Dodatkowe atuty to nowoczesny design, niespotykana jakość wykonania i bardzo ekonomiczna cena przy zachowaniu najwyższych parametrów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu