Ruszył portal e-lazienki.pl

Grupa e-budownictwo.pl uruchomiła portal e-lazienki.pl. Nowy projekt uzupełnia portfolio Grupy, skupiającej wąskotematyczne portale budowlane i wnętrzarskie.

Portal e-lazienki.pl jest skierowany do osób, które szukają pomysłu na urządzenie własnej łazienki lub interesują się aranżacją wnętrz i designem a także do profesjonalistów: architektów, dekoratorów wnętrz, producentów i sprzedawców z branży. Portal traktuje szeroko temat łazienek – pomaga je urządzać ale również przedstawia je jako miejsce rytuałów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych. Obok działów o tematyce stricte łazienkowej jak Armatura, Wentylacja, Zrób to sam, są działy Wellness i spa oraz Pielęgnacja ciała. Poza tekstami redakcyjnymi i poradami ekspertów, źródłem pomysłów jest bogata galeria zdjęć, prezentujących najnowsze trendy oraz funkcjonalne rozwiązania w łazienkach. Użytkownicy mogą przysyłać do redakcji swoje zdjęcia łazienek, najciekawsze będą publikowane.

Grupa e-budownictwo.pl to wiodące na rynku portale wąskotematyczne: e-dach.pl, e-mieszkanie.pl, e-instalacje.pl, e-izolacje.pl, e-okna.pl oraz największe niezależne forumbudowlane.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu