O pieniądzach z Unii na badania i rozwój

Jak uzyskać unijne dotacje na prace badawczo-rozwojowe albo wsparcie na działalność związaną z wzornictwem przemysłowym? Odpowiedzi na te pytania będzie można uzyskać podczas spotkania informacyjnego, organizowanego 3 sierpnia w Katowicach przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.Spotkanie w Katowicach otwiera cykl regionalnych seminariów, które mają przybliżyć przedsiębiorcom możliwości związane z konkursami prowadzonymi w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. – Tematem spotkania będą działania 1.4-4.1 oraz 4.2 PO IG, które związane są z dofinansowaniem działalności badawczo-rozwojowej w firmach – mówi Monika Karwat-Bury, rzecznik prasowy PARP. – Jesienią przedsiębiorcy będą mieli już ostatnią w tym roku szansę na złożenie wniosków o dofinansowanie w ramach tych działań – dodaje Monika Karwat-Bury.

Seminarium będzie okazją do zadania pytań ekspertom PARP, którzy zajmują się dotacjami związanymi z działalnością badawczo-rozwojową. Będzie także szansa na poznania najczęstszych błędów popełnianych we wnioskach o dofinansowanie w ramach działań 1.4-4.1 oraz 4.2.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie http://www.partnersi.com.pl/parp. W tym samym miejscu zamieszczony jest także szczegółowy program seminarium. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Rejestracja uczestników prowadzona będzie do 31 lipca (piątek). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, możliwe jest wcześniejsze zamknięcie listy zgłoszeń.

Więcej informacji o następnych spotkaniach informacyjnych można znaleźć na stronie PARP: http://www.parp.gov.pl/index/more/7350

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu