Kolejna przedsprzedaż w Vobis – Windows 7 Professional i Ultimate!

Dostępny w przedsprzedaży system operacyjny Windows 7 cieszy się  wciąż dużym zainteresowaniem. Skłoniło to firmę  Vobis, do rozszerzenia akcji promocyjnej o kolejne 500 egzemplarzy. Do oferty przedsprzedażowej dołączono również wersję Windows 7 Professional oraz Ultimate.

Uruchomiona tydzień temu przedsprzedaż najnowszego systemu Windows 7 w sklepie internetowym www.vobis.pl, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. W ciągu pierwszych siedmiu dni od ogłoszenia przedsprzedaży, zostało sprzedanych 500 sztuk pakietu Home Premium. Dostępna pula rozeszła się szybciej niż przypuszczano, stąd decyzja o jej ponownym powiększeniu – do 1000 egzemplarzy. W ramach przedsprzedaży dostępna jest także wersja Windows 7 Professional oraz Ultimate.

Zamówienia można dokonywać wyłącznie w sklepie internetowym Vobis.pl. Cena zestawów to: 499 zł za Windows 7 Home Premium E, 1199 zł za Windows 7 Professional E oraz 1299 zł za Windows 7 Ultimate E. Do każdego z pakietów dodawane są atrakcyjne prezenty, jako bonus za udział w promocji.

Wszystkie zamówione systemy zostaną dostarczone do Klientów,  którzy je zakupili, już w dniu premiery, czyli 22 października br.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu