Ad.Network nowym Klientem BBelements

Do grona Klientów dostawcy technologii Adserwerowej BBelements dołączyła nowa na polskim rynku sieć  reklamy internetowej- Ad.Network. Adserwer BBelements umożliwia administrację oraz emisję reklam na witrynach internetowych. Z rozwiązania tego korzystają m.in. sieci reklamowe ARBOnetwork i IDMnet.

„Od początku naszej działalności pragniemy świadczyć wydawcom, jak również reklamodawcom usługi na najwyższym poziomie. Analizowaliśmy wiele rozwiązań Adserwerowych, jednakże zdecydowaliśmy się na system BBelements. Jest on sprawdzony i nowoczesny i dający nam duże możliwości już od momentu wejścia na rynek”- mówi Marcin Michalski, Project Manager sieci Ad.Network.

Aleksander Banach, Managing Director BBelements dodaje: „System był pierwotnie tworzony z myślą o sieciach reklamowych, wiele funkcji powstało przy współpracy z nimi. Podczas tworzenia technologii postanowiliśmy zawrzeć w jednym systemie aplikacje do zarządzania przestrzenią reklamową oraz do kompleksowego monitoringu i trafficu kampanii dla domów mediowych. Udało się, Adserwer świetnie funkcjonuje zarówno w przypadku zarządzania własną przestrzenią jak i monitoringu zewnętrznych kampanii”.

Sieć Ad.network wystartowała z początkiem lipca bieżącego roku. Firma skupia ponad 100 witryn, do końca roku ma zrzeszać 1000 witryn a docelowo nawet 8000.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu