Wizz Air otwiera nowe trasy z Rumunii do Włoch stwarzając możliwość podróży pasażerom, którzy planowali swoją podróż z włoskimi liniami Myair.

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej ogłosił dziś uruchomienie trzech nowych tras z Bukaresztu w związku z zakończeniem sprzedaży biletów przez włoską linię lotniczą Myair.

21 września Wizz Air uruchomi loty do Katanii, 23 września do Neapolu, a 28 października do Bolonii/Forli. Na wszystkich nowych trasach linia zaoferuje dwa loty tygodniowo.

Siatka połączeń  Wizz Air z Rumuni jest już złożona z 13 połączeń do Włoch. Pasażerowie, którzy planowali lecieć z Myair do Mediolanu/Bergamo mogą skorzystać z naszych lotów na tej samej trasie. Ci, którzy planują wakacje w Wenecji mogą polecieć z Wizz Air na lotnisko Wenecja Treviso. Z kolei pasażerów wybierających się do Rimini zapraszamy do lotu z nami na lotnisko Bolonia/Forli, które jest oddalone od tego wakacyjnego kurortu jedynie o 50 km.

Ceny biletów na nowe połączenia Wizz Air zaczynają się już od EUR 17,49. Bilety można rezerwować na stronie wizzair.com oraz za pomocą call-center (0 703 50 30 10).

Wizz Air już po raz kolejny pomaga pasażerom, których loty zostały odwołane. Przewoźnik niejednokrotnie oferował swoją pomoc pasażerom linii Centralwings, SkyEurope oraz Maersk Air, gdy linie te zamykały swoje połączenia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu