Światowa premiera przełącznika ProSafe GS724TPS

Firma NETGEAR stale poszerza ofertę produktów dedykowanych klientom biznesowym. Przełącznik ProSafe GS724TPS to absolutna nowość na rynku urządzeń  sieciowych. Zaprojektowany z myślą  o przedsiębiorstwach z sektora MSP, spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników sieci firmowych.

Komunikacja oraz wymiana danych to w dzisiejszych czasach podstawowy element prowadzenia działalności gospodarczej. Zarówno wewnątrz firmy, jak i poza nią, dostęp do Internetu jest nie tylko potrzebą, ale wręcz koniecznością. Dlatego też przedsiębiorstwa potrzebują urządzeń najwyższej klasy, które zapewnią stabilne działanie sieci komunikacyjnej i będą pośredniczyć w wymianie danych. Takim urządzeniem jest ProSafe GS724TPS, nowy przełącznik produkcji amerykańskiej firmy NETGEAR.

GS724TPS to 24-portowy gigabitowy switch w obudowie w standardzie 1U, pozwalającej na instalację  przełącznika w szafie rackowej, dzięki czemu oszczędza się  dużą ilość miejsca i łatwiej zarządza siecią. Jest to pierwsze urządzenie w tych rozmiarach i tej jakości, które posiada technologię PoE (Power over Ethernet). Oprócz standardowych funkcji, jakie posiada każdy przełącznik, GS724TPS obsługuje ponadto serwery, telefony VoIP (Voice over IP), routery bezprzewodowe, kamery przemysłowe czy urządzenia z Firewall, chroniące sieć przed atakami zewnętrznymi.

Premierowy przełącznik jest kompatybilny z innymi urządzeniami serii ProSafe oraz wszystkimi produktami NETGEAR. Posiada on wszystkie najnowocześniejsze opcje, takie jak kontrola dostępu (ACL), czy uwierzytelnianie portów. Bardzo przyjazny i prosty interfejs umożliwi korzystanie z urządzenia każdemu użytkownikowi.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu