Serwis o kreowaniu wizerunku w Internecie

Tagi:

Agencja interaktywna ATOM ma za sobą kolejny zrealizowany projekt związany z działem ePR. Firma oddała właśnie do użytku serwis dotyczący budowania wizerunku w Internecie – epr.atomseo.pl.  Zawiera on zbiór artykułów, wskazówek, ciekawostek, a także definicji z tego obszaru, daje ogromną szansę na zapoznanie się ze specyfiką działań promocyjnych i możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy potrzebnej do przeprowadzenia skutecznej kampanii. 

ePR to coraz popularniejsze narzędzie wykorzystywane przez znaczące grono firm, chcących zaistnieć w sieci i generować dzięki temu ogromne zyski. Należy jednak znać specyfikę tego obszaru, by móc w sposób efektywny wykorzystać cały jego potencjał. W tym celu agencja postanowiła podzielić się częścią  swoistego Know How.

Tego typu inicjatywa skierowana jest do wszystkich, którzy zainteresowani są tematyką dotyczącą Public Relations, zarówno tradycyjnego, jak i internetowego, marketingu, reklamy. Informacje zgromadzone w jednym miejscu stanowią swoiste kompendium wiedzy. Planowany jest sukcesywny rozwój i aktualizacja tak, by w przyszłości serwis stał się pomocny dla tych, którzy dopiero zaczynają stawiać kroki w tej ciekawej i ciągle rozwijającej się branży, jaką jest ePR.

Zapraszamy do odwiedzin :  http://epr.atomseo.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu