Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu „Pierwszej miłości”

ATM Grupa – największy niezależny producent programów telewizyjnych – podpisała z Telewizją Polsat umowę na realizację nowego sezonu serialu „Pierwsza miłość”. Wartość kontraktu wynosi ponad 8,2 mln zł. Producent zawarł w okresie ostatnich jedenastu miesięcy z Telewizją Polsat transakcje o łącznej wartości 28,3 mln zł.

ATM Grupa działa w branży niezależnych producentów telewizyjnych od 1992 roku. Producent ocenia, że jego udział rynkowy wynosi ponad 15%, dzięki czemu zajmuje wiodącą pozycję w sektorze, którego wartość szacuje się na niemal 800 mln zł. Produkcje spółek Grupy ATM od lat emitowane są przez największych krajowych nadawców – „Pierwsza miłość” na antenie Telewizji Polsat obecna jest od 2004 roku. Zdjęcia do najnowszej serii telenoweli, która zostanie wyemitowana jesienią 2009 roku, ruszyły 20 lipca we Wrocławiu.

„Nasz serial już na stałe zagościł w domach wielu milionów widzów. Oznacza to, że wątki pojawiające się w „Pierwszej miłości” nieustannie wzbudzają zainteresowanie telewidzów. W najnowszej serii powstanie już 1000 odcinek serialu, co najlepiej potwierdza sukces tej produkcji. Fanów możemy z kolei zapewnić, że losy bohaterów telenoweli będą równie ciekawe i intrygujące jak dotychczasowe” – mówi Maciej Grzywaczewski, wiceprezes zarządu ATM Grupy.

W kolejnych odcinkach widzowie będą mogli śledzić dalsze zawiłe losy głównych bohaterów. Co wydarzy się we wrześniu? Marysia i Paweł znajdą skarb, Paweł spotka wielką miłość z dzieciństwa, a między Patrykiem i Renatą wybuchnie niekontrolowana namiętność. Kinga dowie się, że Rafał ma dziecko, natomiast zdjęcia Emilki pojawiają się na bilboardach w całym mieście. Artur otworzy z kolei portal randkowy. W „Pierwszej miłości” pojawią się także nowe postacie grane przez Michała Koterskiego oraz Artura Chamskiego.

Akcja rozgrywa się we Wrocławiu, gdzie mieszkają główni bohaterowie. Serial przedstawia losy Marysi, Jana – jej ojca, Kingi – kuzynki, Teresy – jej cioci oraz Pawła – chłopaka, w którym zakochuje się główna bohaterka. Produkcja nie skupia się tylko na tej młodzieńczej miłości, ale także na rodzinnej zagadce – tajemniczych wydarzeniach z przeszłości.

Losy bohaterów przyciągają codziennie przed ekrany telewizorów 2,5 mln widownię. Obsada serialu to przede wszystkim młodzi aktorzy: Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk, Łukasz Płoszajski czy Aleksandra Zienkiewicz ale również takie gwiazdy jak Ewa Skibińska, Maciej Tomaszewski, Grażyna Wolszczak i Karol Strasburger.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu