Nakręć się na pocztówkę z wakacji

Chcesz zaskoczyć swoich bliskich oryginalną  kartką z wakacji? Od 17 lipca do 26 sierpnia w jednym z siedmiu nadmorskich kurortów objętych kampanią  promocyjną marki Gerber będzie można otrzymać specjalnie przygotowaną pocztówkę.  

W ramach współpracy marki Gerber z agencją MagnifiCo rozpoczęła się  objazdowa akcja pod nazwą „Nakręć się na pocztówkę  z wakacji”. Kampania realizowana będzie w siedmiu nadmorskich miejscowościach. W każdym z nich będzie trwała kilka dni. W miniony weekend wystartowała we Władysławowie, następnie obejmie po kolei: Jastrzębią Górę, Karwię, Łebę, Ustkę, Kołobrzeg i zakończy się 26 sierpnia w Świnoujściu.

Agencja odpowiada za przygotowanie koncepcji oraz egzekucję działań. Aby przedsięwzięcie nie pozostało pominięte w natłoku przekazów reklamowych jednym z elementów komunikacji są mobilne konwoje reklamowe. W lokalizacji, w której aktualnie odbywa się akcja będą poruszają się dwa samochody eksponujące layout związany z kampanią. Dodatkowo przekaz będzie wzmocniony poprzez emisję specjalnie przygotowanego tła dźwiękowego. W punktach sprzedaży działania komunikują plakaty oraz woblery.

Główną  atrakcją dla konsumentów jest mobilne studio fotograficzne. Każdy kto przyniesie do niego 4 nakrętki z dowolnych produktów Gerber lub dowód ich zakupu w zamian otrzyma wyjątkową pocztówkę ze swoją fotografią. Po wykonaniu zdjęcia na tle ścianki z grafiką fotograf poddaje je komputerowej obróbce i drukuje na specjalnym papierze, tak aby wyglądało jak kartka pocztowa. Widokówkę można dodatkowo spersonalizować poprzez dodanie na awersie swojego nazwiska bądź osobistych pozdrowień, co jest mocnym wyróżnikiem działań spośród innych wakacyjnych kampanii.

Komunikacja odbywa się na wielu płaszczyznach ( mobile, POS, przeszkolony personel ) co daje gwarancję dotarcia do grupy docelowej oraz uzyskania pozytywnych efektów sprzedażowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu