Mrągowo areną sportowych i wirtualnych zmagań

W ten piątek tj. 24 lipca na Placu Piłsudskiego w Mrągowie rozstawi się wakacyjne miasteczko rozrywki Trick Truck Plus. Dwudniowa impreza skierowana do miłośników sportowych i wirtualnych wrażeń zostanie zorganizowana równorzędnie z innym wielkim wydarzeniem – muzycznym festiwalem Piknik Country. Na odwiedzających czekać będzie mnóstwo konkursów oraz turniejów, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zwiedzający wakacyjne miasteczko rozrywki Trick Truck Plus będą mogli wziąć udział w wirtualnej rywalizacji w ramach rozgrywek Cyberarena36i6. Elektroniczne współzawodnictwo odbywać się będzie w najpopularniejsze gry na świecie m.in. w takie tytuły jak Counter-Strike 1.6, FIFA 09, Fight Night Round 4 czy też Guitar Hero. Sprzęt komputerowy oraz nagrody dla najlepszych zawodników zmagań dostarczają partnerzy technologiczni projektu firmy Logitech, Reactor oraz Xbox360. Dla miłośników rekreacji organizatorzy przygotowali boisko do siatkówki oraz liczne związane z nim atrakcje. Odwiedzający będą mogli poskakać do zblokowania piłki z obciążnikami na nogach czy też zmierzyć szybkość uderzenia piłki podczas serwu. W strefie gier Simplusa skoncentrowanej wokół boiska do gry w siatkówkę będzie można nauczyć się również choreografii wykonywanej przez cheerleaderki. Całą zabawę będą uprzyjemniały pozytywne brzmienia płynące ze stanowiska Muzodajni.

Przystanki projektu będą odbywać się w wybranych miastach w sposób samodzielny lub przy okazji lokalnych imprez plenerowych. W najbliższym czasie wakacyjny konwój Trick Truck Plus zawita do Ustki (27-28.07.09) oraz Giżycka (30-31.07.09).

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.cyberarena36i6.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu