Morele.net zaprasza do Poznania

Elektromarket internetowy Morele.net nadal inwestuje w sieć punktów odbioru osobistego.  Od dzisiaj klienci sklepu mogą korzystać  z nowego NetPunktu uruchomionego w Poznaniu. Tym samym Morele.net dysponuje już siecią jedenastu adresów w całej Polsce!

Punkty odbiorcze Morele.net to propozycja dla klientów, którzy dokonują zakupów w internecie, ale z wielu względów preferują osobisty odbiór towaru w lokalu firmy. Takie rozwiązanie pozwala na obniżenie ceny zakupu o koszt wysyłki, poza tym umożliwia obejrzenie i ewentualne przetestowanie towaru jak w zwyczajnym stacjonarnym sklepie.

Morele.net aktualnie oferuje klientom odbiór w 11 miejscach na terenie całej Polski: w swoich sklepach firmowych w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu oraz w sklepach partnerskich: w Katowicach, Kielcach, Lublinie, Łodzi, Opolu, Rzeszowie, Trójmieście i od dziś w Poznaniu (adresy NetPunktów: http://www.morele.net/info/netpunkt/).

Partnerzy Morele.net to starannie wyselekcjonowane i popularne w swoich miastach sklepy w dogodnych lokalizacjach. NetPunkt w Poznaniu to sklep Kompunkt, ul. Strzałowa 2.

Docelowo firma planuje sieć 17 punktów odbiorczych w największych miastach Polski – wynik ten powinien zostać osiągnięty na początku trzeciego kwartału 2009 r.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu