Mieszkania na warszawskim osiedlu Aura Park w cenie 7200 zł/m2

Firma Mill-Yon przygotowała nową atrakcyjną  ofertę cenową na ostatnie gotowe mieszkania z I etapu osiedla Aura Park w Warszawie.

Deweloper oferuje na ekskluzywnym osiedlu Aura Park mieszkania 4 i 5 pokojowe o metrażu od  98 m2 do 150 m2 w atrakcyjne cenie – 7200 zł/m2 brutto.

Mieszkania zostały wybudowane w standardzie deweloperskim tzn. bez wykonanych podłóg, białego montażu oraz wyposażenia kuchni.

Dla zapewnienia kompleksowej obsługi i wygody naszych klientów spółka Mill-Yon współpracuje z firmami, które na życzenie klientów mogą zrealizować prace wykończeniowe mieszkań w wybranym standardzie.

Inwestycja Aura Park składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych apartamentowócw zlokalizowanych na terenie warszawskiego Miasteczka Wilanów. W ramach IV etapów zostanie wybudowanych prawie 1100 mieszkań o łącznej powierzchni 22 089 m2. Osiedle charakteryzuje się wysokim standardem wykonania (drewniana stolarka okienna, antywłamaniowe drzwi, klatki schodowe wykończone kamieniem, aluminium i drewnem) i przyjazną infrastrukturą (duża ilość zieleni, oczka wodne, place zabaw dla dzieci).

Więcej szczegółów na www.mill-yon.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu