Jet Republic prezentuje nowy program Jet Card

Jet Republic, prywatna firma lotnicza, ogłosiła w tym tygodniu nowe ceny obowiązujące w programie Jet Card –  stawki godzinowe zaczynają się od 561 euro od osoby, co oznacza obniżkę aż o 14% porównując z dotychczasowymi 652 euro. Obniżka stała się możliwa, dzięki rabatom uzyskanym od dostawców, które Jet Republic była w stanie wynegocjować i przekazać wszystkie korzyści z nich wynikające swoim klientom.

Jet Republic przedstawia program Jet Card za 99.000 euro :

  1. Prywatna firma wynajmująca odrzutowce uzyskuje rabaty od dostawców i  w całości przekazuje je swoim klientom
  2. Ceny wracają do poziomu sprzed 2000 roku

Od rozpoczęcia swojej działalności, we wrześniu 2008 roku, Jet Republic stara się zdefiniować rynek podróżowania prywatnymi odrzutowcami radykalnie polepszając poziom obsługi zarówno w powietrzu, jak i na ziemi.  Korzystając z programu Jet Card, klienci mogą wykupić dwie lub więcej „Jet Card” w cenie od 99.000 euro każda.  Członkostwo Jet Card umożliwia wybór dogodnego terminu lotu oraz otwiera dostęp do ponad tysiąca portów lotniczych w Europie – wystarczy wnieść z góry pojedynczą opłatę.

Jonathan Breeze, prezes zarządu Jet Republic powiedział: “Kiedy wystartowaliśmy z Jet Republic w 2008 roku, przeciętny konkurent naszej firmy liczył sobie aż 133.000 euro za kartę kabinową Light, a dodatkowo doliczał opłaty za porty lotnicze, ubezpieczenie i paliwo”.

Od czasu rozpoczęcia działalności Jet Republic była wiodącą firmą na rynku, z przejrzystymi, godziwymi cenami, umożliwiającymi swoim klientom latanie nowymi samolotami z doświadczonymi załogami. Cena 99.000 euro za 25-godzinną kartę Light jest zdumiewająca – „nasza branża nie widziała takich cen od 1999 roku. Takie ceny będziemy oferować przez ograniczony okres czasu, zanim powrócimy do 109.000 euro. Jednak nawet wtedy będziemy nadal oferować najlepszą wartość, największą elastyczność oraz najlepsze samoloty i załogi.”

Ostatnie badanie1 wykonane przez Jet Republic pozwala szacować, że europejski rynek kart na samoloty odrzutowe jest obecnie wart około 180 milionów funtów szterlingów rocznie i że przez ostatnie pięć lat rósł co roku o około 40 procent.  Przy obecnych światowych problemach finansowych, można oczekiwać, że wzrost rynku w tym roku będzie niewielki. Do pogorszenia sytuacji na rynku jednak nie dojdzie dzięki nowym nabywcom kart – byłym właścicielom prywatnych odrzutowców.

Jonathan Breeze dodaje: “Nasze pierwsze załogi zaczęły już latać, a za miesiąc będziemy mieli demonstracyjny samolot. Zakończenie produkcji naszych nowych czarnych Learjetów planowane jest na ostatnie dni września.  Jest to dla nas niesamowicie ekscytujący czas.”

Oprócz programu Jet Card, istnieje także odrębny program własnościowy, który otwiera dostęp do floty  samolotów Learjet 60 XR. Istnieją trzy możliwości korzystania z niego:

  1. Share Partnership – pozwala kupować członkom tylko tyle godzin, ile potrzebują, zaczynając od 50 godzin rocznie – lataj od 6.000 euro za godzinę.
  2. Share Ownership – daje szanse na obniżone opłaty godzinowe przy zakupie częściowego udziału – lataj od 4.400 euro za godzinę.
  3. Free to Fly Owners – kup fabrycznie nowego Learjeta 60 XR Jet Republic w całości i lataj przez 200 godzin w roku bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Zapraszamy do odwiedzenia JetRepublic.com lub prosimy o telefon: +48 509 327 900.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu