Gold Finance – pora na Toruń

Nowy oddział  Gold Finance powstał w Toruniu przy ul. Broniewskiego 14a. Po Lesznie i Kaliszu to już trzecia nowo otwarta placówka Gold Finance w tym tygodniu. Ambitne plany rozwoju na tym się jednak nie kończą.

Sieć  placówek Gold Finance rozwija się w ostatnich miesiącach bardzo prężnie. Otwieranie kolejnych oddziałów najlepiej świadczy o dobrej kondycji firmy i dużym zainteresowaniu usługami Gold Finance. Ze swoją  szeroką ofertą firma dotarła już do ponad 20 miast – zaledwie dwa dni temu nowe placówki otwarto w Lesznie i Kaliszu, a od dzisiaj bezpłatne porady finansowe Gold Finance dostępne są również w Toruniu.

Tempo rozwoju sieci doradztwa finansowego Gold Finance jest dowodem na duże zapotrzebowanie na rynku na rzetelne usługi finansowe. Atutem Gold Finance jest wieloletnie doświadczenie w działalności doradczej i szeroka oferta produktów najbardziej cenionych instytucji finansowych. Wszystkim mieszkańcom Torunia i pozostałych miast chcemy zapewnić bezpłatny dostęp do niezbędnej wiedzy i fachowej pomocy w podejmowaniu codziennych decyzji finansowych – mówi Łukasz Błażejewski, Prezes Gold Finance.

Tak dynamiczny rozwój Gold Finance możliwy jest dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu na rynku usług finansowych oraz zaufaniu, jakim darzą firmę jej klienci. Toruń jest kolejnym przystankiem na finansowej mapie Polski Gold Finance, dzięki któremu mieszkańcy zyskali dostęp do bezpłatnych porad fachowców oraz bogatej oferty cenionych instytucji finansowych. Eksperci Gold Finance pomogą wszystkim zainteresowanym w wyborze dopasowanego do potrzeb kredytu hipotecznego, ubezpieczenia na życie , planu emerytalnego, czy też dokonaniu zmiany dotychczasowych kredytów na kredyt konsolidacyjny bądź refinansowy. Oferta Gold Finance obejmuje również leasing maszyn, urządzeń produkcyjnych, nieruchomości oraz samochodów.

Mieszkańcy Torunia mogą skorzystać z profesjonalnej porady Gold Finance w oddziale przy ul. Broniewskiego 14a od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 19 i w sobotę w godzinach 10 – 14. Doradcy chętnie spotkają się również w domu klienta, biurze lub dowolnie wskazanym miejscu. Szczegółowe informacje można uzyskać w nowo otwartym oddziale.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu