Biznesowe karty kredytowe Alior Banku z usługą Cashback

Alior Bank wzbogacił ofertę biznesowych kart kredytowych o usługę Cashback. Wybierając kartę MasterCard Business Silver lub MasterCard Business Gold, Klient otrzymuje dostęp do usługi Cashback w standardzie. Oznacza to, że 1% od każdej transakcji dokonanej kartą wraca pod koniec okresu rozliczeniowego na jej rachunek.  

Karta Kredytowa MasterCard Business Alior Banku, jako pierwsza biznesowa karta kredytowa na rynku umożliwia zwrot 1% wartości transakcji bezgotówkowych. W praktyce oznacza to, że płacąc za bilety lotnicze, wynajem samochodów, spotkania biznesowe w restauracjach, czy też inne usługi związane z prowadzeniem firmy, Klient otrzymuje 1% rabatu.

Firmowa Karta Kredytowa w Alior Banku to komfortowe rozwiązanie, spełniające oczekiwania i potrzeby biznesowe firm. Oprócz dostępu do bezpłatnego, 57-dniowego kredytu bezodsetkowego, oferuje możliwość ustalenia indywidualnego limitu kredytowego. Wnioskując o limit kredytowy, Klient może skorzystać z uproszczonej procedury jedynie na podstawie historii wpływów na rachunek, bez konieczności przedstawiania zaświadczeń z ZUS czy Urzędu Skarbowego. Ponadto Klienci Alior Banku nie ponoszą opłat za wydanie i korzystanie z karty.

Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie internetowej banku www.aliorbank.pl, odwiedzając oddział Alior Banku lub dzwoniąc pod numer 19502 (z Polski i z telefonu komórkowego) lub +48 12 19502 (z zagranicy).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu