Otard na meczu Polska – Japonia

25 lipca 2009 roku na polu golfowym w Pomiechówku zmierzą się zawodnicy z drużyn reprezentujących Polskę i Japonię. Golfowy pojedynek będzie połączony z degustacją koniaku Otard VSOP.

Polsko – japoński pojedynek

Francuski koniak Otard już od czterech sezonów wiąże swoje działania z prestiżową dyscypliną sportu jaką jest golf. Kolejną odsłoną współpracy będzie turniej Polska – Japonia. Mecz odbędzie się 25 lipca na polu golfowym Lisia Polana w Pomiechówku, który położony jest zaledwie godzinę drogi od Warszawy. Ukształtowanie, składającego się z dwóch pętli pola golfowego, stanowi wyzwanie dla miłośników golfa, a wysoka jakość obiektów treningowych stworzy gościom doskonałe warunki do odpoczynku. Turniej Polska-Japonia ma już bogatą historię i jest jedenastym wydarzeniem tego typu.

W rozgrywkach wezmą udział członkowie zarządu i prezesi firm polskich oraz międzynarodowych, przede wszystkim japońskich. Każda z drużyn będzie liczyć 20 zawodników. Siedmiu najlepszych graczy z reprezentacji Polski i Japonii otrzyma specjalne upominki od marki Otard – butelkę szlachetnego koniaku Otard VSOP.

Kolejny sezon z Otardem

„Golf ucieleśnia subtelny i wyrafinowany styl życia, który jest w centrum świata marki Otard, dlatego trunek obecny będzie na kolejnych turniejach golfowych sezonu” – opowiada Katarzyna Cąkała, Brand Manager marek premium z portfolio Bacardi-Martini Polska. W tym roku koniak Otard obecny był już na turnieju Polska – Europa. Wcześniej marka regularnie towarzyszyła golfistom na wielu prestiżowych turniejach, współorganizowała również uroczyste gale golfowe.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu