Najlepsi dealerzy NEC Display Solutions wzięli udział w letniej wyprawie NEC Display Solutions do Egiptu

Pod koniec czerwca najlepsi partnerzy handlowi NEC Display Solutions wzięli udział w wyjeździe integracyjno-szkoleniowym do Egiptu. 50 osobowa grupa spędziła tydzień w pięciogwiazdkowym hotelu w najdalej na południe wysuniętym turystycznym rejonie Egiptu.

Uczestnikami wyprawy byli dealerzy produktów marki NEC, którzy przystąpili do programu NEC Partner Club i osiągnęli najlepsze wyniki w ostatniej edycji programu promocyjnego dla partnerów handlowych. W wyjeździe wzięli udział również dystrybutorzy NEC Display Solutions.

Region Mars Alam, wybrany przed producenta na miejsce spotkania to jedno z najbardziej dziewiczych miejsc wypoczynkowych Egiptu. Stanowi jedno z lepszych miejsc do nurkowania w Egipcie, ze względu na niezwykle czystą wodę i dziką jeszcze naturę. Miejscowości są tam spokojne i kameralne, nie opanowane jeszcze przez masową turystykę.

Uczestnicy wyprawy wybrali się do Luksoru. Przejechali przez pustynię i następnie wzdłuż Nilu, aby dotrzeć do świątyni z aleją sfinksów w Karnaku. Zwiedzali Dolinę Królów z grobowcem Tutenhamona, świątynię Hatszepsut, kolosy Memnona i fabrykę alabastru.

Może Czerwone to jedno z najlepszych na świecie miejsc do nurkowania. Klienci NEC Display Solutions zwiedzili podwodny rezerwat przyrody Abudabab, pływali z żółwiami wodnymi, delfinami i podziwiali rafy koralowe. A wielbiciele mocnych wrażeń wybrali się również na wyprawę quadami po pustyni. Mimo, że miejsce kusiło krystaliczną wodą, rafami koralowymi i egzotycznymi zwierzętami, każdego dnia nie zabrakło chętnych do dyskusji o wspólnej strategii handlowej z producentem.

NEC Display Solutions Europe GmbH

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA, podzielonym na cztery regiony sprzedaży: Europę Północną, Europę  Zachodnią i Południową, Europę Środkową oraz Europę Wschodnią wraz z Bliskim Wschodem i Afryką. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory Public Display do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage (technologie LCD i plazma) oraz monitory plazmowe dla kina domowego. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Dyrektorem zarządzającym europejskiej centrali jest Bernd Eberhardt.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu