Impreza na horyzoncie Finlandia Vodka zaprasza na Akcję Lato 2009

Od 15 lipca do 8 sierpnia br. w największych i najbardziej popularnych letnich kurortach odbędzie się cykl letnich imprez „Finlandia Midnight Sun” organizowanych przez Importera Finlandia Vodka. Imprezy charakteryzować będą nawiązania do fińskiego klimatu, a uczestnicy poznają fenomen niezachodzącego Słońca Północy.

Lato to najlepszy moment na celebrowanie radości życia, darów natury oraz przyjaźni. Najlepiej wiedzą o tym Finowie, którzy te kilka letnich tygodni spędzają w gronie najbliższych, świętując Midnight Sun – czas, w którym przez ponad 70 dni słońce nie chowa się za horyzont.

Impreza na horyzoncie

Przez 4 kolejne tygodnie w wybranych nadmorskich klubach odbędzie się kontynuacja celebrowania Midnight Sun. Do letnich kurortów zagości cykl imprez nawiązujących do fenomenu niezachodzącego słońca. Renifery, ogniska, bary lodowe, pochodnie, Słońce Północy – to tylko część scenografii tak charakterystycznej dla Finlandii. Przewidziane są liczne atrakcje, między innymi: konkursy barmańskie, tastingi sprayowe smaków Finlandia Vodka, quizy, wizażystki z propozycjami letniego makijażu i inne. Na imprezach obecny będzie fiński szaman, który zaprosi gości do swojego szałasu, gdzie wróży z wody, ziaren jęczmienia oraz maluje magiczne znaki na twarzy. Dodatkową atrakcją będą typowo fińskie zabawy, takie jak: łapanie renifera na lasso, Limbo (przechodzenie pod obniżającą się poprzeczką), gra „Molky” czy pokazy tańca z żywym ogniem. Na gości czekał będzie fotograf, robiący pamiątkowe zdjęcia na tle fińskiej scenerii, a na imprezach plenerowych – dla zmęczonych -dostępne będą hamaki, w których będzie można wypocząć po pełnej emocji nocy.

Czas dodatkowo uatrakcyjniać będą uczestnikom najlepsi DJ’e, tacy jak Tenessee, Nobis, Ricardo, Ros i Pompon Team oraz pyszne kolorowe drinki na bazie Finlandia Vodka, zapewnią idealny klimat do zabawy.

Imprezy zostały podzielone na cztery tygodnie lata:

I tydzień – 15-18 lipca 2009:

  • 15.07 – Jastrzębia Góra – Bar Max 16.07 – Chałupy – Solar 17.07 – Dębki – Beach Bar 18.07 – Władysławowo – Tropikana
II tydzień – 23-25 lipca:
  • 23.07 – Międzyzdroje – Copacabana 24.07 – Międzyzdroje – Scena 25.07 – Świnoujście – Muszla
III tydzień – 30 lipca-1 sierpnia:
  • 30.07 – Ustka – Baja Beach
  • 31.07 – Łeba – Euforia
  • 01.07 – Władysławowo – Czarny Koń
IV tydzień – 06-08 sierpnia:
  • 06.08 – Sopot – Dream
  • 07.08 – Sopot – Wersalka
  • 08.08 – Gdynia – Elypse
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu