Freak Studio zwycięzcą przetargu

Freak Studio, poznańska agencja interaktywna, wygrała przetarg zorganizowany przez Europejskie Centrum Solidarności. W ramach projektu Agencja zajmie się stworzeniem strony internetowej Festiwalu All About Freedom.

Przetarg dotyczył  organizowanego przez Europejskie Centrum Solidarności Festiwalu All About Freedom, którego trzecia edycja rozpocznie się jesienią br. W przetargu wzięło udział 11 firm, ostatecznie do konkursu zakwalifikowało się 8 z nich. Wyniki zostały ogłoszone 9 lipca 2009 roku.

W ramach umowy agencja interaktywna Freak Studio będzie odpowiedzialna za projekt i realizację  strony www. Serwis ma stanowić element kampanii informacyjno-promocyjnej projektu i będzie na bieżąco aktualizowany na etapie przygotowań festiwalu, w czasie jego trwania i po zakończeniu. Strona będzie adresowana zarówno do polskich jak i zagranicznych odbiorców.

„Cieszę się, że wygraliśmy ten przetarg, bowiem ma on dla nas szczególne znaczenie. Inicjatywy tego typu są ważne społecznie, a ubiegłoroczny festiwal cieszył się dużym zainteresowaniem”. – mówi Maciej Kolasiński, Dyrektor Kreatywny Freak Studio.

All About Freedom Festival, organizowany przez Europejskie Centrum Solidarności, to interdyscyplinarne wydarzenie kulturalno-artystyczne, którego wiodącym tematem jest problematyka wolności we współczesnym świecie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu