Folia w walce z graffiti

Porysowane szyby w autobusach, tramwajach czy metrze, podmiejskie pociągi upstrzone graffiti, pomalowane pomniki, mury, klatki schodowe… Z tymi przejawami „twórczości” spotykamy się  na każdym kroku.

Wymiana zniszczonych szyb, usuwanie farby są zajęciami kosztownymi i pracochłonnymi. Skutecznym i przystępnym cenowo sposobem na zminimalizowanie skutków aktów wandalizmu są specjalne folie okienne.

XtraZone to seria zewnętrznych wielowarstwowych folii firmy Warsfoll (www.warsfoll.com.pl) o zwiększonej wytrzymałości, długiej żywotności, popartej gwarancją do 5 lat na trudne warunki pogodowe. Twarda powłoka, elastyczna konstrukcja i odporność na zarysowania SR minimalizuje ryzyko pęknięcia szyb z powodów termicznych lub niewłaściwego uszczelnienia.

Folie te bardzo dobrze utrzymują swoje parametry użytkowe bez zmian koloru i zamgleń. Posiadają zwiększoną zdolność wysokiej wydajności na szybach odbijających, barwionych, izolowanych, Low-E lub laminowanych.

Specjalna zewnętrzna powierzchnia pozwala na łatwe i szybkie oczyszczanie szyby, nawet z graffiti.

Folia 6 Mil Anti-Graffiti Xtra SR oferowana przez Warsfoll jest wynikiem wytężonych kilkuletnich badań nad produktem, który pozwala zabezpieczyć powierzchnie szklane, stal nierdzewną i marmur przed graffiti. Wielowarstwowa struktura tworzy wytrzymałą niewidoczną barierę na szkle, pomagając w zachowaniu czystych powierzchni, odpornych na zarysowania.

Folie nie ograniczają  widoczności, zabezpieczają także szybę przed rozsypaniem w przypadku jej zbicia. Sprawdzą się zatem doskonale w publicznym transporcie, gdzie o rozbicie szyby nietrudno, czy to w przypadku niebezpiecznej sytuacji w ruchu drogowym czy też chuligańskiego ataku.

Właściwości folii z powodzeniem można wykorzystać w centrach handlowych,  sklepach, kioskach, restauracjach, windach i innych obiektach narażonych na działanie wandali. Powłoka folii zabezpiecza przed większością rodzajów farb w spray’u, długopisów, ołówków. Ślady po nich usuwa się za pomocą zwykłych detergentów. Nie ma także problemu z usunięciem starej folii i naklejeniem nowej dzięki lekko wiążącemu klejowi.

6 Mil Anti-Graffiti Xtra SR – parametry optyczne i słoneczne:

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu