AJM Electronics autoryzowanym dystrybutorem Huawei w Polsce

AJM Electronics został autoryzowanym dystrybutorem produktów Huawei na rynku polskim. W portfolio produktowym warszawskiej firmy już wkrótce znajdzie się szeroka gama switchy, routerów i firewalli, poczynając od najprostszych rozwiązań, na tych klasy operatorskiej kończąc.

Produkty Huawei doskonale uzupełniają  ofertę AJM Electronics w zakresie rozwiązań sieciowych. Dzięki nim klienci firmy będą w stanie budować m.in. cieszące się dużym zainteresowaniem sieci end-to-end. Co ważne, sprzedaż produktów Huawei jest powiązana z fachowy doradztwem technicznym.

Wprowadzenie do oferty AJM Electronics produktów Huawei umożliwi dotarcie do nowych rynków zbytu oraz pozwoli na oferowanie kompleksowych rozwiązań sieciowych – od najprostszych produktów do kompleksowych rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta.

Świadome budowanie portfolio produktowego wymagającego posiadania wyszkolonej grupy pracowników, którzy są w stanie pomóc w doborze odpowiednich rozwiązań sieciowych, to efekt długofalowej polityki AJM Electronics mającej zapewnić nie tylko wysoką sprzedaż, ale i najlepszą obsługę klienta.

Do rozwoju sprzedaży produktów Huawei została w AJM Electronics przypisana 3-os. grupa handlowców kierowana przez Grzegorza Saka. Znajdą się w niej także Grzegorz Szych, mający kilkuletnie doświadczenie z tego typu produktami oraz zorientowany na kwestie techniczne Łukasz Burakowski.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu