Przejdź do treści

WynajemNaMapie.pl – nowe narzędzie dla poszukujących ofert wynajmu nieruchomości

WynajemNaMapie.pl (http://www.wynajemnamapie.pl) to nowe narzędzie uruchomione przez portal Wynajem.pl w celu szybszego i sprawniejszego dotarcia do poszukiwanych ofert wynajmu nieruchomości.

Użytkownik może przeglądać aktualne ogłoszenia wynajmu, korzystając z dokładnej i rzeczywistej mapy. Prezentuje ona ponad 35 000 ofert wynajmu nieruchomości, które można również podglądać z satelity. Internauta ma możliwość przybliżenia lokali do wynajęcia w interesującej go okolicy, a co najważniejsze – ma szansę porównania cen i wyboru najatrakcyjniejszej oferty.

WynajemNaMapie.pl daje możliwość skonfrontowania cen, wytypowania atrakcyjnego położenia nieruchomości, ale także sprawdzenia, czy interesujące użytkownika lokum leży blisko miejsca pracy, szkoły czy centrum miasta. Mapa nie ogranicza się do prezentowania ofert wynajmu nieruchomości w Polsce. Wakacje to intensywny czas poszukiwania lokali turystycznych, dlatego mapa jest idealnym narzędziem do sprawdzenia, czy wymarzona nieruchomość  znajduje się blisko morza, gór czy jeziora. Bez wychodzenia z domu użytkownik może znaleźć pokoje, mieszkania i apartamenty na wynajem w Bułgarii czy Hiszpanii.

Z myślą  o wynajmujących i najemcach udostępniono internautom, skupionym wokół rynku wynajmu, kolejne narzędzie, zawierające informacje o najważniejszych imprezach targowych, organizowanych na terenie całego kraju. Serwis TargiNieruchomosci.com.pl (http://www.TargiNieruchomosci.com.pl) to katalog wszystkich targów i konferencji. W jednym miejscu użytkownik znajdzie wiadomości odnośnie miejsca, czasu i tematyki eventów z tej branży, które także zlokalizowane są na mapie.

Obecnie w Wynajem.pl znajduje się ponad 35 000 ogłoszeń nieruchomości, które prezentowane są na WynajemNaMapie.pl, a z możliwości zamieszczenia ofert korzysta już 600 firm (agencji i biur nieruchomości). Miesięcznie  serwis odwiedza niemal 100 000 unikalnych użytkowników (dane: Gemius Traffic, czerwiec 2009).