Wakacyjny konkurs Bankier.pl i Toyota Bank

Bankier.pl i Toyota Bank ogłosiły wielki, wakacyjny konkurs ”Zagraj VA BANK o Yaris”. Każdy użytkownik Sieci, który zarejestruje się na www.bankier.pl/konkurs, odpowie na trzy proste pytania i ułoży hasło promujące konto internetowe Toyota Bank może wygrać samochód Toyotę Yaris.

W poniedziałek, 20 lipca 2009 r. rozpoczął się internetowy konkurs, zorganizowany przez Bankier.pl i Toyota Bank. Przez osiem tygodni Internauci będą mogli rejestrować się na stronie konkursu www.bankier.pl/konkurs i walczyć o nagrodę główną samochód Toyotę Yaris w wakacyjnej wersji z klimatyzacją.

Aby wygrać samochód należy wypełnić formularz rejestracyjny, poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania z zakresu internetowych kont bankowych i stworzyć hasło reklamowe dla konta internetowego Toyota Bank. Spośród nadesłanych zgłoszeń Jury wybierze to, w którym udzielono poprawne odpowiedzi na wszystkie pytania, prezentując przy tym najciekawsze hasło reklamowe.

Nagrodami dodatkowymi w wakacyjnym konkursie Bankier.pl i Toyota Bank są zestawy książek o tematyce biznesowej ufundowane przez wydawnictwo Onepress oraz duże ręczniki plażowe z logo organizatorów. Co 51 osoba biorąca udział w konkursie otrzyma ręcznik plażowy, a co 301 dostanie książki. Nagrody będą przyznawane do wyczerpania zapasów.

Konkurs „Zagraj VA BANK o Yaris” będzie trwał do 13 września 2009 r., a jego rozstrzygnięcie nastąpi 21 września 2009 r. W przeciągu dwóch dni od rozstrzygnięcia konkursu lista laureatów zostanie opublikowana na stronach www.bankier.pl/konkurs, dodatkowo wszyscy zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej i sposobie odebrania nagrody za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Patronem medialnym konkursu jest serwis GoldenLine.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu