Tańsze kredyty mieszkaniowe dla stałych klientów Nordea Bank Polska

Nordea Bank Polska zmienił marże dla kredytów hipotecznych oferowanych w banku. Specjalne warunki przygotowane zostały dla klientów korzystających z innych produktów banku.

Na specjalne warunki współpracy z bankiem przy spłacaniu kredytu hipotecznego mogą liczyć klienci korzystający z innych produktów oferowanych przez bank i współpracujące towarzystwo ubezpieczeniowe. Jeśli osoba wnioskująca o kredyt posiada w banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, na który przelewane jest jej wynagrodzenie oraz kartę debetową, a dodatkowo zdecyduje się ubezpieczyć kupowaną nieruchomość w STU Ergo Hestia może liczyć na obniżkę marży o 1 punkt procentowy.

Nordea Bank Polska od dłuższego czasu znajduje się w czołówce zestawień przygotowywanych przez niezależnych ekspertów i analizujących atrakcyjność kredytów mieszkaniowych oferowanych przez banki, czego przykładem jest najnowsze zestawienie opublikowane przez firmę Gold Finance. – Kredyty hipoteczne to jeden z kluczowych produktów naszego banku. Z tego też względu oprócz profesjonalnej i życzliwej obsługi dbamy o atrakcyjność oferty przedstawianej przez Nordea Bank Polska swym klientom – mówi Włodzimierz Kiciński, prezes zarządu Nordea Bank Polska.

Poza obniżoną  marżą ofertę Nordea wyróżniają proste procedury, jeden z najniższych spreadów walutowych, możliwość wielokrotnej zmiany waluty, brak prowizji przy przewalutowaniu na złotówki, możliwość wyboru dnia miesiąca, w którym będzie spłacana rata kredytu. Raz w roku bezpłatnie klient może ponadto zawiesić spłatę jednej raty.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu