SITAG WAVE – Rewolucja na rynku mebli biurowych

Coraz więcej osób pracuje dziś przy biurku przed komputerem. Skutki niewłaściwego wielogodzinnego siedzenia znane są powszechnie. To nie tylko bóle pleców czy głowy, ale także związane z nimi trudności z zasypianiem. Ceniona na rynku mebli biurowych firma SITAG opracowała nowy rewolucyjny model fotela.WAVE zapewniając pełną dynamikę siedzenia poprzez automatyczne dostosowanie się do swojego użytkownika, odciąża mięśnie pleców, ud i bioder.

Nowe siedzisko firmy SITAG to rewolucja w sposobie i estetyce siedzenia. Innowacyjny fotel czyta nasze ciało, rozumie potrzeby, ale równocześnie podpowiada nam jak siedzieć. WAVE inteligentnie dopasowuje się do sylwetki i ruchów użytkownika. Automatycznie pilnuje także utrzymania odpowiedniej postawy podczas wielogodzinnego siedzenia.

Dzięki innowacyjnemu systemowi SITAG SPRING – MOTION, powierzchnia siedziska dostosowuje się do każdej zmiany pozycji ciała użytkownika. Bez konieczności najmniejszej regulacji następuje odciążenie ud, miednicy i bioder nawet podczas wielogodzinnego siedzenia. Fotel WAVE działa jak indywidualny trener wymuszający na użytkowniku przyjęcie właściwej postawy.

WAVE dba także o mocny kręgosłup. Elastyczność oparcia osiągnięta dzięki systemowi SITAG FLOW – TEC pozwala na dostosowanie fotela do nacisku pleców i ruchów górnej części tułowia bez konieczności jakichkolwiek ustawień. Mięśnie pleców pozostają cały czas podparte i wzmocnione przy zachowaniu całkowitej swobody i dynamiki siedzenia. W każdej pozycji ażurowe żebra zapewniają właściwe podparcie dla kręgosłupa. Fotel podąża za ruchami użytkownika, wywołując uczucie unoszenia przez niewidzialne ręce.

WAVE to oryginalność połączona z odrobiną klasyki. Forma fotela przewiduje dwa warianty oparcia: z ażurowymi elementami podkreślającymi oryginalny design, oraz z pełnym oparciem dla tradycjonalistów. Innowacyjna forma i najwyższa jakość produktu zostały już uhonorowane prestiżową nagrodą Red Dot Design Award – winner 2009, jednego z najważniejszych konkursów wzorniczych na świecie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu