Rozwój osobisty za 1 zł w serwisie Psychorada.pl

Firma Psychology Consulting, wydawca psychologicznych serwisów internetowych, udostępnia wszystkim zainteresowanym osobom, testowanie najlepszych kursów internetowych ze swojej oferty przez cały najbliższy tydzień za symboliczną złotówkę.

Oferta jest ważna tylko przez 48 godzin i kończy się w środę o północy.

Po tygodniowym okresie próbnym każdy uczestnik kursu może kontynuować zajęcia dopłacając cenę kursu pomniejszoną o 1 zł lub zrezygnować z udziału.

Akcja ma na celu zaprezentowanie internautom korzyści wynikających z używania internetu do celów rozwoju osobistego i pomocy psychologicznej tj. wygodę, łatwość dostępu, bezpieczeństwo i anonimowość oferowanych usług psychologicznych. Konsultacje przez Internet są nowatorską metodą udzielania pomocy psychologicznej w przypadku niektórych zagadnień psychologicznych. Przyjmują postać wskazówek diagnostycznych przydatną dla osób, które z różnych powodów nie mogą skorzystać ze stacjonarnej formy psychoedukacji, nie posiadają w pobliżu miejsca zamieszkania placówki psychoedukacyjnej lub psychologicznej, jak również nie podlegają jednoczesnemu leczeniu farmakologicznemu innych zaburzeń.

Psychorada.pl, która patronuje akcji „Rozwój osobisty za 1 zł” jest prekursorem na rynku usług psychologicznych on-line. Serwis istnieje od 2007 roku i z każdym tygodniem zdobywa kolejnych sympatyków. Obecnie grupa osób, która skorzystała z darmowego profilu psychologicznego, który można wykonać na stronie głównej serwisu, liczy już ponad 16 000 osób.

W ramach akcji oferowanych jest 7 kursów internetowych o tematyce rozwoju osobistego, edukacji seksualnej, pomocy po rozwodzie, asertywności, motywacji i empatii.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu