Powiew egzotycznego stylu w Twoim domu

Dla Europejczyków Daleki Wschód wydaje się końcem świata, miejscem zapomnienia i wspaniałej kultury. To tam natura zaskakuje ilością barw, a wszystko tworzy idealny układ: morze z piaszczystą plażą, dziewicze lasy z wodospadami i lecznicze źródła z drzewami oplecionymi lianami. Wielu z nas marzy o podróży na Daleki Wschód, przedzieraniu się przez dżunglę, poznawaniu nowych smaków i podziwianiu krajobrazów. Aby choć w części zaspokoić swoje potrzeby, coraz częściej gościmy egzotyczny styl w swoim domu, doceniając jego niepowtarzalny klimat i wyjątkowy charakter.

Kolonialna ława w salonie czy też oryginalna kanapa, wykonana z drewna mahoniowego lub rattanu, daje nam poczucie stabilności i wygody. Naturalną urodą materiału i mocną sylwetką wyraźnie zaznacza swoją obecność. Często centralnie usytuowana w salonie staje się jego główną ozdobą oraz miejscem spotkań przy kawie.

„Cieszy nas niezmiernie fakt, że meble kolonialne zostały docenione przez Polaków. Coraz częściej spotykamy w naszym sklepie Klientki, które powtarzają, że do swojego wnętrza szukały czegoś innego, unikalnego. Zgodnie twierdzą, że klimat salonu idealnie podkreśla sofa o egzotycznym pochodzeniu lub niepowtarzalne lustro zdobiące ścianę. Dlatego też, tak wielkim zainteresowaniem ciszą się nasze kolekcje Mahakaria oraz Marco Polo.” – mówi Małgorzata Kasińska, Prezes Zarządu firmy OPUS-M Sp. z o.o

Motywy zdobnicze mebli kolonialnych to ich główny atut. Delikatnie ożywiają drugi plan mieszkania sprawiając, że dom nabiera egzotycznej urody i wypełnia się pozytywną energią. Każdy element kokietuje zmysły, przenosząc nas w odległe rejony świata. To właśnie dlatego, tak wielu z nas pociąga wschodni styl i sprawia, że wprowadzamy go do swojego azylu, jakim jest dom.

„Meble kolonialne to nie tylko sceneria domu w stylu orientalnym, szczypta egzotyki nie zmieni zasadniczo stylu nowoczesnego, wyraźnie jednak doda mu charakteru. Dzięki wyeksponowanym efektownie komodom, kwietnikom czy parawanom pokój wypełni aura tajemnic Wschodu.” – dodaje Małgorzata Kasińska, Prezes Zarządu firmy OPUS-M Sp. z o.o.

Trwałość i ponadczasowość to zalety mebli rattanowych, stylowych i orientalnych. Zaproszenie tego właśnie stylu do swojego domu zapewni nam oryginalność i niepowtarzalność, a odkrywanie rzeczy wyjątkowych naprawdę wielką przygodę. Sprawi, że wyróżnimy się wśród codziennych wnętrz i podkreślimy swoją egzotyczną naturę.

www.opusmeble.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu