Globalna społeczność on-line CIMA

W lipcu 2009 r. ruszył  globalny serwis społecznościowy CIMA (Chartered Institute of Mangement Accountants) o nazwie CIMAsphere. Za pomocą platformy komunikacyjnej CIMAsphere księgowi zarządczy, studenci i członkowie CIMA na całym świecie mogą się komunikować, wymieniać swoje doświadczenia i poglądy oraz pozyskać interesujące informacje.

„Od dłuższego czasu myśleliśmy nad utworzeniem wirtualnej społeczności CIMA, która zrzeszyłaby naszych studentów i stworzyłaby im interaktywne miejsce spotkań. CIMAsphere to również doskonałe źródło informacji. Osoby które zalogują się w naszym serwisie mają do dyspozycji blogi prowadzone przez wewnętrznych ekspertów CIMA oraz szereg platform dyskusyjnych począwszy od zarządzania strategicznego i ekonomii do raportowania finansowego i etyki biznesu” – mówi Thierry Iovane, Dyrektor na Europę i Amerykę Łacińską CIMA.

Osoby zainteresowane przyłączeniem się do globalnego serwisu CIMAsphere znajdą  niezbędne  informacje pod adresem: http://www.cimaglobal.com/sphere

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu