FreecoNet jako jedyny operator VoIP przenosi numery ze wszystkich stref

Można przenosić  numery do FreecoNet ze wszystkich stref. FreecoNet SA – jako jedyny operator telefonii internetowej w Polsce – umożliwia przenoszenie numerów telefonów od abonentów TP SA już ze wszystkich 49 stref numeracyjnych w Polsce. Dodatkowo swoje numery mogą przenieść do FreecoNet także użytkownicy operatora NASK.

Do tej pory przeniesienie numeru z TP SA do FreecoNet możliwe było dla abonentów 33 stref numeracyjnych w Polsce. Od połowy lipca br. funkcjonalność ta dotyczy już wszystkich stref numeracyjnych, co oznacza, że każdy użytkownik indywidualny i biznesowy, który korzysta z usług telefonicznych TP SA – będzie mógł przenieść posiadane numery do FreecoNet. Warto zaznaczyć, że od marca br. do FreecoNet swoje numery mogą przenosić ze wszystkich polskich stref numeracyjnych także użytkownicy innych operatorów: Exatel, GTS Energis i Netia. Natomiast od lipca br. do grupy tej dołączyli również abonenci operatora NASK.

Migracja od tradycyjnego operatora telekomunikacyjnego do usługodawcy telefonii internetowej FreecoNet jest bardzo korzystna dla jej użytkowników. Przede wszystkim brak jest wysokiego abonamentu, rozmowy w ramach FreecoNet są zawsze bezpłatne, na stacjonarne numery w kraju zaczynają się od 5 groszy brutto za minutę, za granicę – od 4 groszy brutto, a na polskie komórki można dzwonić już za 30 groszy brutto za minutę rozmowy. Istotną korzyścią telefonii FreecoNet – obok znacznych oszczędności – jest też oferta zaawansowanych usług dodanych dla użytkowników domowych, ale przede wszystkim dla biznesu, jak Wirtualny Fax, systemy IVR i Call Center.

Wszystkie szczegóły dotyczące przenoszenia numerów telefonów od tradycyjnego operatora do FreecoNet są dostępne na stronie www.freeconet.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu