FFiL Śnieżka S.A. zdobywa Złoty Laur Konsumenta i tytuł „Odkrycie Roku” dla marki MAGNAT

To już piąta edycja badania „Laur Konsumenta”. Po raz kolejny w kategorii „Farby” zwyciężyła Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A., zdobywając Złoty Laur Konsumenta 2009. Celem badania, organizowanego przez Grupę Media Partner, jest wyłonienie najwyżej cenionej przez klientów marki. Badanie sprawdza poziom popularności i rozpoznawalności produktów wśród ankietowanych. Dodatkowym kryterium jest głosowanie konsumentów i ich opinie na temat poszczególnych marek.

malgorzata-barnas-kierownik-laboratorium-kontroli-jakosci-ffil-sniezka-sa

Małgorzata Barnaś - Kierownik Laboratorium Kontroli Jakości FFiL Śnieżka SA

Co ważne, badaniu podlegają wszystkie marki obecne na rynku, a klienci sami wskazują te najbardziej znane i rozpoznawalne w danej kategorii. W badaniu marka Śnieżka pokonała wszystkich konkurentów i została liderem w swojej kategorii.

Dodatkowo, w tegorocznej edycji plebiscytu, marka MAGNAT – należąca do FFiL Śnieżka S.A. – otrzymała tytuł „Odkrycie Roku 2009”. Tytuł „Odkrycie Roku” został ustanowiony 2 lata temu. Jest przyznawany produktom nowym, które w pozytywny sposób zwróciły na siebie uwagę konsumentów.

Śnieżka od lat obecna jest we wspomnianym badaniu i regularnie zdobywa Złoty Laur.

Tak wysokie oceny konsumentów nie byłyby jednak możliwe bez odpowiedniej jakości produktów. W FFiL Śnieżka SA czuwa nad nią akredytowanie Laboratorium Kontroli Jakości. Systematycznie dbamy o wysoką jakość produktów Śnieżki, stosując nowoczesne techniki badawcze i precyzyjny sprzęt pomiarowy. Korzystamy też z porównań międzylaboratoryjnych i eksperckiej wiedzy naszych pracowników. To bardzo gęste sito testów i prób, przez które przechodzą wyłącznie produkty spełniające najwyższe standardy – mówi Małgorzata Barnaś kierownik Laboratorium Kontroli Jakości FFiL Śnieżka SA. Dzięki temu, a także dzięki intensywnym pracom badawczo-rozwojowym, nie tylko utrzymujemy wysoką jakość naszych wyrobów, ale też możemy je stale udoskonalać, by zapewnić konsumentom satysfakcję ze stosowania bardzo dobrych, bezpiecznych farb – podkreśla Małgorzata Barnaś.

Jednostka prowadzona przez Małgorzatę Barnaś, jako jedyna w swojej branży posiada Akredytację Polskiego Centrum Akredytacji. To formalne uznanie – przez upoważnioną jednostkę akredytującą – kompetencji laboratorium i wysokich kwalifikacji pracowników.

Aby uzyskać akredytację, laboratorium musi także spełniać szereg międzynarodowych norm i wytycznych. Laboratorium Kontroli Jakości Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A., ma Certyfikat Akredytacji Laboratorium Badawczego nr AB 855.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu